Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen kissé...

Szerintetek milyen kissé különleges vezetéknév illene a Zoé névhez, ha második név nincs?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 19:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Te vagy a karakter alapja?
2014. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit a valóságból merítenék hozzá, a mostani dolgokból, de aztán lehet hogy kicsit átmenne a dolog amit-én-szerettem-volna-akkor-ba! :)
2014. jún. 22. 09:20
 13/17 bumbi02 ***** válasza:
Nem értem, miért áll valaki könyvnek, vagy novellának neki, ha annyi fantáziája sincs hogy a főszereplő nevét kitalálja?: )
2014. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Harminckét nevet találtam ki, csak magamra, vagy inkább hozzám illő nevet nem szeretnék és nem is tudok kitalálni, valahogy magamról nem megy!
2014. jún. 22. 13:45
 15/17 bumbi02 ***** válasza:

És nekünk szerinted menne, akik abszolút nem ismerünk téged? Ha te magad nem tudsz magadhoz illőt, szerinted nekünk ismeretlenül hogy sikerülne hozzád illőt találni?: )


Ha már történetet akarsz írni, legalább légy kreatív. Egy név megalkotása nem túl bonyolult.

2014. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egy tökéletes, kifejező főszereplő nevét kitalálni már annál inkább!
2014. jún. 22. 14:19
 17/17 anonim ***** válasza:

Mostanában láttam egy riportot egy modellel, akinek nem tetszett a polgári neve, ezért Lauron Zoéra változtatta.

A Lauron eredetileg francia férfinév (neki a vezetékneve lett).

Esetleg külföldi keresztnevek között nézz körbe, hátha valamelyik hangzása megtetszik és felhasználhatod vezetéknévként.

Főleg itthon kevésbé ismert nyelvekben érdemes (portugál, héber, svéd, lett, arab, ázsiai nyelvek, stb)

2014. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!