Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok ezeken az áruházakon...

Tudtok ezeken az áruházakon kívül mást Budapesten?

Figyelt kérdés

Hagy kérjek már tőletek segítséget! Tudnátok mondani nekem még nagy bevásárlóközpontokat, lehetőleg a pesti részen, de a budaiak is érdekelnének!

Ezeket ismerem, ezeken kívül kéne:

Duna Pláza, Árkád, Mamut, West end City, Sugár, Europark, Mom Park, Lurdy ház, Sárkány Center, Köki Terminál, Ázsia Center, Aréna Pláza.

Ha kisebb az sem baj, csak bevásárlóközpont féleség legyen, ami viszonylag jól megközelíthető.

Néztem neten, csak hát én nem annyira ismerem Pestet, hogy tudjam melyik milyen, mennyire egyszerű oda eljutni, ezért kérdem azoktól akik jól ismerik a várost.

Előre is köszönöm!


2014. jún. 22. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


A térképen megtalálod a többi bevásárlóközpontot is.

2014. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hirtelen ennyi jutott eszembe: Corvin Plaza, Savoya Park, Pólus Center, Campona, Allee, Europeum, Hegyvidék,
2014. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg, most látom, hogy az Alléban is voltam már.
2014. jún. 22. 16:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg a Corvin :) Az is kimaradt! :) Ott is voltam :)
2014. jún. 22. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!