Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék Budapesten új...

Hol vehetnék Budapesten új (tehát semmi esetre sem használt) acélbetétes bakancsot? Shelly's márkát néztem ki magamnak, de online áruházakon kívül mást nem találtam sajnos.

Figyelt kérdés

Minél hamarabb kellene, mert szeretném kitapasztalni, mielőtt eljön a nagy nap... És már a márkát is olyan nehezen sikerült eldöntenem, hiszen akkora a választék... Most meg ebbe az akadályba ütközöm: HOL vegyem meg?

Az árával szerencsére tisztában vagyok.

Online vétel felejtős, mert amúgyis kényes a lábam, nem merném megkockáztatni, hogy a végén nem tudom hordani.


2010. ápr. 7. 15:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Ohh, elírtam, nem kell az aposztróf a Shelly után. :)
2010. ápr. 7. 15:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Ciánkáli, a Balahánál... Ott használt is van és új is van. Ha meg nincs új, akkor a srácok berendelik neked. Jó arcok. :)
2010. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A Blahánál... Ezt kifejtenéd bővebben? Vagy tudnál pl linket küldeni róla? És a megrendelésest mire írtad, a Ciánkálira?
2010. ápr. 9. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:

tudod a google a barátod ez az első találata volt:

[link]

2010. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló: láttam a linket. De te talán figyelmetlen voltál a kérdéssel kapcsolatban.

BUDAPESTen szeretnék bakancsot venni, és SZEMÉLYESEN.

Nem akarok erélyesnek tűnni, kérlek, ne vedd sértésnek. csak szeretném kihangsúlyozni, hogy az online-vétel nem érdekel, és emiatt utazni nem áll módomban sajnos. :(

Szóval nekem a Ciánkális link nem jött be.

A Dohány utcai üzletben pedig már jártam korábban, ott csak használt bakancsokat láttam, nekem pedig ÚJra lenne szükségem. :(

2010. ápr. 9. 13:13
 6/10 A kérdező kommentje:

Belátom, az 1. Válaszolóval kapcsolatban én is figyelmetlen voltam, mert ő meg azt írta, hogy a Blahánál van a Ciánkáli. Így már én is értem, meg utána tudok járni. :)

Csak én azt különvettem a vessző miatt.

Tehát hogy van egy Ciánkáli, meg van egy bolt a Blahánál. :D

És pont ez zavart meg, hogy a linken csak Székesfehérvár és Győr szerepel, de Pest nem. :(

2010. ápr. 9. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:

na mert én is hülye voltam, már nem is ciánkálinak hívják, hanem AlterEgo-nak. :D De nagyon egyszerű, esetleg, ha a Wesselényinél szállsz le a 4-6-osról, és onnan jobb oldalon fölfelé egy erste bank mellett van az alterego felirat egy kapu fölött, oldalt plüssök vannak a kirakatban.

A fenti bolt alter ruhákat árul, az udvaron, a földszinten pedig metál, goth ruhák, cipők és kiegészítők vannak. :) Nagyon jók, de ezért drágák is.

2010. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

wow elnézést kérek én is azért linkeltem be a ciánkálit mert ott az oldalon fel vannak sorolva az üzlete, de basszus amire gondoltam azt már tényleg alteregonak hívják szóval itt a jó link hozzá: [link]

ezeket a termékeket személyesen is meg lehet venni( a pontos cím is fennt van), és tényleg úgy van hogy a lépcső tetején használt ruhák vannak, a földszinten pedig az új cuccok.

2010. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem működik a link, nem enged belépni sem a "belépés", sem azt "enter" nyomásával.
2010. ápr. 14. 12:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, frissítés után belépett, de akkor meg hiába kattintok a márkára, nem történik semmi, még frissítés után sem... :S
2010. ápr. 14. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!