Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan sértődött és ment...

Jogosan sértődött és ment haza a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy meleg barátjával beszélgetett a neten és ő drágámnak és baby-nek szólitotta. Nekem ez nem tetszett mert elképzeltem a helyzetet fordítva és lemerem fogadni neki sem tetszene ha engem ilyen jelzőkkel illetne egy másik nőszemély. Nem mondtam azt h ne barátkozzon vele de megkértem arra hogy írja le neki, hogy ne szólítsa drágájának mert ez a barátját zavarja azaz engem mert én vagyok a drágája. Ezt ő nem volt képes megtenni hanem szemem láttára leírta neki ,h a barátom "elmebeteg és féltékeny" sosem tettem még ilyet de hirtelen haragomba egy kis fültövön vágásban részesítettem mert úgy éreztem hogy ezzel a mondattal megalázott és ha számítana neki a kapcsolatunk megtenné ezt értem...


Lehet hogy homofób vagyok? bár oroszlán csillagjegyem alapból féltékenységre utal mégsem érzem normálisnak azt hogy nem volt képes leírni hogy ne hívja a drágájának.


Mellesleg szerintetek vannak olyan srácok akik melegnek tetetik magukat hogy közelebb kerülhessenek lányokhoz?



2014. jún. 22. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekek vagytok még.
2014. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem az életkorom volt a kérdés
2014. jún. 22. 22:14
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Minden lehetséges, de az agressziót nem menti. Én bocsánatot kérnék
2014. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Nem kellett volna ra ""kezet emelned"" de azon kivul neked van igazad. Biztos neki sem tetszene forditva a dolog es o is ki lenne akadva. Hany evesek vagytok?
2014. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
teljesen igaz a gyerekes viselkedés hisz a probléma nem mondható valósnak. 23
2014. jún. 22. 22:20
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
az "ütés" nem kellett volna. de amugy beked van igazad
2014. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
az "ütés" nem kellett volna. de amugy neked van igazad
2014. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 acelsziv ***** válasza:
67%

Innentől nem csodálnám, ha kivágna, mint macskát sz a rni.

Aki nem képes kontrollálni magát és az agresszióját az nem férfi hanem csótány.

Mellesleg tényleg egy féltékeny elmebetegnek látszol.

2014. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
90%

Oroszlány a csillagjegyed ? :D :D nincs is olyan nem a bolygók,csillagok irányítanak, nem tudnak befolyásolni :D

Szabad akarattal rendelkezel. csillagjegy ... :D :D

2014. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha hazament, akkor ő volt nálad. Kérdés, hogy mi az anyjának ment át, ha aztán a haverjaival csetelget? Megütni nem kellett volna, de ahogyan viselkedett, hát csak jobban jársz, ha leépíted, már ha egyáltalán igazi ez a kérdés. Gyanús nekem, hogy nem is fiú írta ki, mert normális férfi nem szarakodik horoszkóppal..
2014. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!