Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amerikában miért vagy milyen...

Amerikában miért vagy milyen okból kifolyólag van mindenkinek általában jó családi háza szép kerttel?

Figyelt kérdés
Láttam a Tv-ben hogy egy 27 éves srácnak medencés háza volt és ahogy innen láttam az nekünk magyaroknak luxus lenne, nekik meg mondhatni ez "jár"
2014. febr. 16. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy amerikai átlagember az átlagkeresetével sokkal jobb körülmények között tud élni, mint ugyanolyan feltételekkel Európában élne. (Az ottani átlagfizetésekhez képest sokkal megfizethetőbb minden.)
2014. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Az amerikai törvények, bérek, életkörülmények sokkal kényelmesebbek és biztosítottabbak a polgárok számára. Amúgy se egy okos nép az amerikai, a kormány pedig simán elcsitítja őket egy kis prémiummal, juttatással kedvezménnyel. Hogy 15-16 évesen szerezhetnek jogosítványt, hol ott még vezetni se tudnak. Komolyan, minden másodig baleset fiatal suhanc jogsi tulajdonosok miatt van.

Amíg adottak az ilyen kényelmi lehetőségek, addig nem érdekli a népet, hogy amerika éppen milyen koholt vádak alapján támad meg egy közel-keleti országot békefenntartás címszóval valójában az olajat hajhászva.

2014. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Amerikában az embereknek általában nem saját házuk van, hanem bérlik. Vándorolnak családostul, ahol épp munka van. Milliós bádogvárosok, meg lakókocsi negyedek vannak. az elsővel egyáltalán nem értek egyet, ott sem jobb a megélhetés. Ne a filmekből meríts hiteles infókat!

Ott egyébként alap nélküli rossz lemezekből építik a házakat, amit fel is lehet akár emelni és odébb vinni.De ha vannak is szép házak egyik sincs olyan szép mint a a mi házunk.

2014. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Kedves harmadik válaszoló, nem a filmekből merítettem az információimat, hanem a mindennapjaimból, tapasztalataimból (Észak-Karolina). Nem jobb a megélhetés, hanem mások a körülmények, mint Európában. Persze az Egyesült Államok területe olyan hatalmas, hogy adott országok között is nagyfokú eltérés tapasztalható (minden területen), ezért nem is nagyon lehet általánosítani.
2014. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A filmes hozzászólásom a kérdezőnek szólt!
2014. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Ja, az úgy jogos. A médiában sajnos teljesen más világot lehet látni.
2014. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
És te amúgy, hogy, hogy kint vagy Amerikában? Már ha szabad érdeklődni!
2014. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én itt nőttem fel.
2014. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!