Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakivel megismerkedek...

Ha valakivel megismerkedek interneten a környékről, mennyi idő elteltével hívhatom ki élőbeli beszélgetésre, hogy ne legyen furcsa?

Figyelt kérdés
Addig facebookon írogatunk néha, majd egyszer találkozni is kéne. De a megismerkedéstől (ami pár napja volt) kezdve kb. mennyit várjak azzal, hogy élőben kihívjam?
2014. jún. 24. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én két hónap után találkoztam a sráccal.
2014. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Én majdnem egy évig barátkoztam valakivel a neten, fotó nélkül. Aztán találkoztunk, és kiderült, hogy ő a szomszédom, akivel egyébként gyűlöljük egymást. :)

Azóta dúl a láv. :)

2014. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
én is két hónap után találkoztam a pasival, aki azóta a férjem és van egy 3 hónapos kisfiúnk is :)
2014. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyjából másfél hónapig beszélgettem a lánnyal neten, utána találkoztunk először, majd azután kb. 1-2 hét múlva megint. Azóta se láttuk egymást. Ez két évvel ezelőtt történt.
2014. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 Az igen! XD Kiderült hogy a szomszédja. :D:D
2014. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt akivel hónapokig beszéltünk, és nem lett semmi. Volt akivel meg szintén hónapokig és kapcsolat lett belőle. Legutóbbi barátnőmmel kb pár napot beszéltünk, szinte azonnal megbeszéltünk talit is.


Szerintem nem feltétlenül éri meg hetekig, hónapokig halasztani, ez egy jó teszt is arra, hogy komolyan gondolja e a dolgokat. Aki meg akar ismerni, az fog rád időt keríteni, sőt, alig fogja várni hogy találkozzatok, míg aki csak hülyít, az jön majd a sok kifogással.

2014. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A napokban beszélgettünk erről a párommal, és megdöbbentem, amikor azt mondta: két hét volt. Pedig tényleg. Ez alatt váltottunk vagy 100 levelet, azért tűnt sokkal többnek. Ez 7 éve volt, együtt vagyunk most is. Így szerintem az intenzitás számít, nem a napok puszta száma. :)
2014. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!