Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm építés. Mi kell a...

Műköröm építés. Mi kell a kiinduláshoz? Teljesen kezdő vagyok, mit vegyek ami feltétlen szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pontos megnevezésre,lehetőleg olyan termékek amelyeket európán belül megkaphatok. pl christal nails stb. gombaölő, köröm ápoló, különféle zselék,ecsetek és ami a legfontosabb talán, tanács hogy hogyan is kell ezt csinálni. Saját részre szeretném, nem tehetem meg hogy havonta járjak műkörmöshöz ezért szeretném magamnak valahogy elkészíteni. láttam róla videókat bár gondolom az nem sokat segít. Segítene valaki elmagyarazni a mit miért részét? vagy hogy pl miért nem mindegy hogy robust 180 vagy épp 80-as körömreszelő kell,jó azért nagyjából sejtem de én körömreszelőkön ilyen jelzést nem is találtam. Vagy hogy miért szükséges annyi féle ecset. mi a különbség körömszárító uv lámpa és uv lámpa között? vagy egyáltalán van különbség közte? Előre is köszönöm nektek.

2014. febr. 17. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj tanfolyamra, ott mindent elmagyaráznak és induló készletet is kapsz.
2014. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint ha nem írtam volna hogy nem tudok tanfolyamra menni. Nem otthon élek, itt kint pedig rengeteg pénzbe kerül.
2014. febr. 17. 16:11
 3/6 anonim válasza:
100%

Nemrég végeztem el én is. Magadnak totál gazdaságtalan elkezdeni. Mire mindent megveszel, ott leszel, hogy megcsináltatod profival.

Reszelők legalább 350 Ft/ db, fém reszelő 800, zselék 5ml majdnem 3000 Ft a CN-nél, zsírtalanító, tapadást elősegítő, UV lámpa, fixáló, ecsetek 2500/db...stb,stb, stb...

Mire visszahozza az "alap" csomag az árát, ami legalább 50ezer Ft...

Gagyibb dolgokat megvehetsz olcsóbban, de ha valamire nem figyelsz, még problémád is lehet, pl. körömgomba, meg ilyenek.

2014. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hááát ha nem akarsz tanfolyamra menni, akkor talán vateráról vagy valahonnan tudsz szerezni használt körmös tankönyvet, abban le van írva az elmélet, mellesleg onnan kezdődik hogy anatómia, bőr és körömszerkezete... anyagok, mi hogyan hat, betegségek stb. Aki körmözik ezzel is tisztában kell lennie.

De hiába szerzel be elméleti könyvet a gyakorlatot nem lehet könyvből meg videókból elsajátítani. Ha valamit elrontasz jól megszívathatod magad.

Az anyagok áráról nem is beszélve, nem hinném, hogy kint ezek a cuccok olcsóbbak lennének, mint itthon. Akkor már jobban jársz, ha rendes körmössel csináltatod meg.

2014. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem, azzal a különbséggel, hogy előtte évekig jártam körmöshöz. Lehet otthon is csinálni, én 30 ezerért vettem meg mindent hozzá anno, nem gagyit, de tudtam hogy kell körmözni és azt is, hogy nincs lakkszárító UV lámpa. Egyenlőre nekem az jön le, hogy talán egyszer sem volt még műkörmöd. Egyszer mindenképpen meg kell nézd, hogy hogyan csinálja és utána kezdj csak bele. Ha érdekel még a téma, én válaszolok neked privátban minden kérdésedre, leírom a pontos munkafolyamatot is, végzett körmös vagyok, mert egy idő után beláttam, hogy jót tenne nekem a tanfolyam, de anélkül is viszonylag normális körmöket építettem magamnak.
2014. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kezdj el otthon körmöt építeni. Simán vissza fogja hozni az árát... Lehet nem egy alkalom után, de megéri. Nyilván függ attól is, hogy mennyire szeretnél drága termékeket megvenni.Kezdőként én valami középkategóriás terméket ajánlanék.


ELMÉLETBEN egyáltalán nem nehéz a dolog, a titok nyitja a gyakorlás, minél több körmöt készítesz el annál ügyesebb leszel. Itt egy oldal ahol rengeteg videó van. Itt a műköröm építés alapjairól vannak. Ezekben a videókban minden terméket megneveznek, ott a kép is. Nézegesd meg őket, írd össze mire van szükséged.

Ezekben a videókban a mit miért kérdésedre is választ kapsz, szerintem nagyon jól össze vannak rakva.

2014. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!