Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is hanyagolta már, kerülte...

Más is hanyagolta már, kerülte ezt az oldalt direkt?

Figyelt kérdés
Én szándékosan nem jôttem fel hónapokig mert olyan aggresszív, bunkó, negatív volt a társaság hogy kezdett elszomorítani. Sokat olvasgattam itt, volt mit, de így nélküle sem veszítettem semmit, sőt, szerintem még jobban is jártam, hogy leszoktam róla.

2014. jún. 29. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én pár napja regisztráltam, de nem látok túl negatív bunkó embereket, szerintem hasznos, sok ember találhat itt választ olyan kérdésre amiről azt gondolnánk nem is fontos, vagy máshol nem merik megkérdezni... a hülyékkel nem kell foglalkozni, vagy tiltani kell őket..!
2014. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

azért azt is megfigyelheti bárki,hogy hulye kérdésre,jönnek a hulye válaszok,

-mert ha valaki normálisan kérdez,arra normálisan is válaszolnak,

2014. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

itt egy negatív példa,hogy mit kérdez,és mi a válasz rá :


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__5..

2014. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tapasztalataim szerint bármilyen kérdésre jönnek beszólogatós, ítélkezős, személyeskedő 'válaszok'. A legkisebb dolgok miatt is akár.


Például valaki félreüt pár billentyűt egy szóban, legyen ez mondjuk a fogkefe, amit mondjuk úgy írt le, hogy 'fogkfe', és erre máris jönnek a kommentek, hogy "mivan, nem tudsz írni?", "ne legyél már ennyire igénytelen hogy ne tudd végigolvasni amit kiírsz", "fogkfe? azmi?"


Vagy pl. "Ti hova mentek nyaralni idén?", jönnek a válaszok, hogy a Balatonra, a nagymamáékhoz, Horvátországba.. Aztán meg belekötnek mások válaszaiba hogy "haha menjél csak a balatonra te idióta, jó drága most úgyis meg majd le fogsz égni mert nekem is minden ismerősöm leégett ott és bőrrákot kapott. milyen hülyék az emberek..", "örülj amíg vannak nagyszüleid, nem sokáig fogsz majd náluk nyaralni!", "áruld már el hány pasit szoptál le hogy külföldi utazásra van pénzed? kamu"


Trollok. Trollok mindenhol.

2014. jún. 29. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csak a kérdéseimnél vettem ezt észre pl hogy ha abbahagyom mik a mellékhatásai a fogamzás gátlónak? Jaj hát le van írva a betegtájékoztatóban (talán 3 éve olvastam olyat utoljára és bocs hogy kidobom mindig az üres gyógyszeres dobozokat) fenn van a neten a google a barátod (igazad van minek is vagyok olyan hülye hogy mertem tapasztalatokat kérni) stb vagy amikor az egész szövegben ami 3-5x ekkora volt mint a te kérdésed egyetlen szót írtam rosszul az meg az hogy pszichológiai->szpichológiai és csak azért is belekötöttek xD

Tanulság: ne írj ki kérdéseket a többit meg szard le. Nemigazán hatnak meg a bunkó hozzászólások és nem is vagyok gyík függő hogy leszokjak vagy zavarjon. Ha unatkozok nézelődök, azért ha látok egy kérdést amin eldurvultak a kommentek próbálok normálisan válaszolni rá (ha tudok)

2014. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a hangulat miatt kerültem, nem szoktam itt kérdezni.


Főleg a családi kapcsolatokban vagyok, nem tetszik a társadalmi hozzáállás bizonyos dolgokhoz, így volt, hogy nem nagyon jöttem fel, mert úgy voltam vele, nincs kedvem azzal elb@$zni a kedvem, hogy hány ember szerint vagyok abnormális.

2014. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
+ Azért ha valaki "muszály"-t ír, az szíven üt.
2014. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát csak akkor ha valaki megérdemli

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__58..


nem mindig tudunk pozitívumot mondani olyasvalamire amire nem is lehet

2014. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is hébe-hóba jövök fel ide. Időnként szoktam válaszolni egyes kérdésekre, de én magam kérdést csak ritkán rakok ki. Igaz, sok válasz nem jött a kérdésemre, de az a kevés hasznos volt.

Sajnos, az a baj, hogy rengeteg a frusztrált ember, és sokan itt élik ki magukat. Ha normális hangnemben folyik a beszélgetés egy témában, akkor jön egy éhes troll, és odarondít. De, ha azt vesszük, nagyon sok más internetes oldalon is ez folyik, egyszerűen szinte elkerülhetetlenek ezek a kötekedő, okoskodó, bunkó emberek.

2014. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A moderátoroknak érdekük, hogy fenntartsák ezt az állapotot.
2014. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!