Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a társkeresőkről...

Mit gondoltok a társkeresőkről? Szerintem nagyon gáz, nem sok értelme van, de ez az én saját véleményem.

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valakiknek működik, valakiknek nem. Nagy szerencse kell ahhoz is.
2014. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm társkeresőn találta a férjét, aki nagyon aranyos, rendes, dolgos, jó fej srác.

Évek óta remekül megvannak - momentán a szomszédaim is egyben - és négy hónapja született egy tündéri kislányuk.


Az előző társa ismeretségi körből jött és egy szó nélkül lépett le két év után csak egy levelet hagyott mire a barátnőm hazaért a melóból. Ennyi.

Valakinek bejön másnak nem....minden fórumon lehet próbálkozni és mindenhol bele lehet futni mindenféle emberbe.

2014. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én három éve próbálkozok ilyen oldalakon, de semmi. A pasik nagyobb része csak d*gni akar, már bocsi a kifejezésért, de így van.
2014. jún. 30. 13:54
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 igazad van de nagyon nagy szerencse kell ahhoz, hogy valami jó is kisüljön belőle
2014. jún. 30. 13:56
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem bejött , ott ismerkedtem meg a barátommal
2014. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5 eve hasznal kisebb nagyobb szunetekkel. Normalis emberrel meg nem volt szerencsem ott ismerkedni. Es valoban nagyon sokan csak arra mennek. De az eletben is. Szoval teljesen mind1 hogy hol ismerkedsz. Hulyek nem csak a neten vannak...
2014. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Társkeresőkön nagyrészt olyan nők vannak, akik csak az egójukat akarják növelni, vagy a nagyon szerencsétlenek. A fiúk 95% pedig csak dugni akar, a maradék 5 a szintén nagyon szerencsétlen kategória.
2014. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A mai világban akkor hol ismerkedhet az ember? Mert szinte mindenütt ilyen férfiak/nők vannak.
2014. jún. 30. 15:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Az "ingyenes" társkeresők olyanok is: ott csak szívatják az emberek egymást. A fizetősnél valamivel jobb a helyzet, de minek fizessen az ember, ha - elméletileg - a hétköznapokban tud ingyen keresni magának társat. Szumma: tényleg nem sok értelme van.
2014. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nincs értelme, ha férfi vagy.

a fizetősnek sem.

nőként szemléletváltás szükséges.

2014. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!