Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme barátkozni bárkive...

Van értelme barátkozni bárkivel is? Úgyis mind kihasznál, a saját hasznát nézi.

Figyelt kérdés

Eddig minden barátom ezt tette. Addig kedveskedett míg adtam nekik kölcsön dolgokat, megcsináltam nekik amit kértek.

Mert azt hittem a barátaim, és fordítva is ezt tennék. Pedig nem, amikor nekem kellett volna segíteni, egyik sem ért rá különös módon...


Van értelme barátkozni? Mind csak a saját javát nézi...



2013. okt. 18. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. Ha megtalálod az IGAZ barátot,ő nem fog kihasználni. Ne add fel!:)
2013. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Grielean ***** válasza:

Van értelme, igen. Azért, mert neked eddig nem volt szerencséd ezen kapcsolatok terén, attól még néhány ember alapján ne ítéld el az egész emberiséget!

Talán csak rossz körökben mozogtál eddig, esetleg próbálj meg más helyeken más emberekkel ismerkedni.

2013. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossz embereket választasz magad mellé.
2013. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te is nézd a saját hasznodat,és akkor kölcsönösen kihasználjátok egymást.
2013. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na de ők nem hagyták... Erről írtam! Amikor nekem kellett volna valami, akkor: "most nem érek rá, majd legközelebb..."
2013. okt. 18. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen már én is gondolkodtam. Én is vágyok egy olyan barátra aki nem csak akkor keres mikor szüksége van valamire.
2013. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Heló !Én lovasedző vagyok.Én sem ajánlanám otthon a lovak tanítását,csak a legalapvetöbeket.fekvés,"bologasson pacsi ezek még annyira nem nehezek. tapasztalatot úgy szerezhetsz ha nem sajnálod az időt és kimész egy lovardába.Ezt máshogy nem lehet.Láttam már én is hasonló eseteket "majdén tudom"beálitású embereket.anyira elrontotta a lovát hogy engem hívott hogy fogjam be,mert őt már nem engedte a közelébe.A legfontosabb hogy a lovat sohase bántsd!Ha valamit rosszul csinál akkor összetekert újságpapírral (finoman!!)csaphatsz rá mert az viszonylag kicsit üt de,nagyot csattan.Ha kérdésed van írj
2013. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oh, köszi! Mostantól a lovakkal barátkozom majd! :)
2013. nov. 4. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
uppsz. Ezt nem ide akartam hanem az előző kérdéshez.BOCSI :DD
2013. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme barátkozni! Ne légy balfa.sz fiam! Fogadd el magad és ne menekülj magadtól! Sz*rj az emberek fejére! ;)
2019. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!