Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jazz Funky Blues?

Jazz Funky Blues?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy korosztályomban szinte senkit nem találok olyat aki a fent említett műfajokat kedvelné netán még szeretné is. Basszus gitározom és nem találkoztam velem egy idős vagy hasonló korú kamasszal akivel ilyesmiről lehet beszélni vagy bármi.Még egyszer említeném miért lehet ez?
2014. júl. 1. 23:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt lefelejtettem hogy 16F
2014. júl. 2. 00:13
 2/4 anonim válasza:

Biztos van ilyen, csak eddig nem volt szerencséd :)

A fiatalok körében ezek nem annyira ismert műfajok (ismerőseim döntő többsége rockot, rapet vagy popot hallgat [én is rapet hallgatok legtöbbször]).

Lehet, hogy most hülyeséget írok, de szerintem itthon ezek a műfajok nem annyira elterjedtek, mint amiket feljebb írtam (mondom, lehet, hogy hülyeség, de én így látom :D )

2014. júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Earth, Wind and Fire, Kool&The Gang, Jamiroquai... Ezeket hallgatom és elvileg ezek beletartoznak a fent említett kategóriába:) Bár beszélni nem tudnék ezekről a zenékről, de ne add fel, mert látod, van aki ilyesmit is hallgat!;)
2014. júl. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem egész egyszerűen ez azért van így, mert a mainstream zenét mindig sokkal többen hallgatják-ezért mainstream :D egyébként nagyon sokféle koncert szokott lenni, vannak jó élőzenés klubok, ha benézel pár helyre azért szerintem látni fogod, hogy vannak még olyanok akik ezeket a zenéket hallgatják. Másrészt sajnos sok az olyan fiatal, aki teljesen feladja az egyéniséget, azért, hogy beilleszkedjen bizonyos körökbe és ez azzal is jár, hogy a tucatzenét kezdi el hallgatni.
2014. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!