Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Richard Ayala? Mi...

Ki az a Richard Ayala? Mi köze van Az One Direction-höz és Lady Gagához?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

1Dhez annyi köze van,hogy hasonlít Zaynre....

emígy miért írtad a kulcsszavak közé a homoszexualitást és a meleget?xd

2014. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert valami olyasmit olvastam, hogy meleg és hogy barátja van. De lehet ez csak egy rosszindulatú pletyka.
2014. júl. 3. 22:59
 3/8 A kérdező kommentje:

Jah és még ebből:

[link]

2014. júl. 4. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
semmi rosszindulat nincs abban, ha valaki meleg és barátja van
2014. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem tudom, hogy meleg-e vagy sem. Csak valami ilyesmi hozzászólást olvastam valahol. Arra írtam, hogy rosszindulatú pletyka, hogy ha nem meleg, akkor amit olvastam az igenis rosszindulat.
2014. júl. 4. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de szerintem nem rosszindulat, ha valaki melegnek nevezi, akkor sem, ha nem meleg.
2014. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát de nem is jóindulat!
2014. júl. 12. 13:14
 8/8 anonim válasza:

De egyébként meleg :D


És miért lenne rossz indulat? Ez egy olyan dolog, hogy odaírod a saját képedhez, hogy heteró. Valakinek az undorító és elképzelhetetlen.


Félre ne értsetek, én teljesen egyenes vagyok, de akkor is... Ez egy normális dolog, nem szabad ezen felfújnod magad.



Lady Gagához pedig nem hinném, hogy lenne bármi köze. Nem nagyon vagyok profi a témában, de nem hallottam róla, hogy ismernék egymást, vagy ilyesmi :)

2014. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!