Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Help Hogy legyek szebb? Hogy...

Help Hogy legyek szebb? Hogy fogyjak le? Hogy keressek egy fiút magamnak? Hogy javítsam ki a töri jegyem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Rondának tartom magam, kövér vagyok, bukásra állok történelemből pedig az előző években 3-as,4-es voltam és mindjárt itt a félév. A tavasszal nyelvvizsgáznom kell, anyáék szeretnék ha még idén le is tenném a jogsit. Úgy érzem senki sem szeret, ha lenne talán egy szerelmem az megvígaztalhatna, de az sincs. Tanár szerettem volna lenni, de ha most megbukok töriből az már belefog számítani a felvételimbe és így tuti nem vesznek fel. Gyakran elgondolkodom azon hogy véget vetek az életemnek, mert már nincs semmi életkedvem. Egyetlen egy dolog van csak amitől jobban érzem magam. Ez a One Direction. Lehet, hogy most hülyének fogtok tartani, de ha az ő számaikat hallgatom, akkor teljesen felvidulok és elfelejtek minden rosszat. Teljesen megváltoztam. Egy visszahúzódó, félénk lány voltam, de most hogy megismertem őket úgy érzem szabad vagyok és azt csinálhatok amit akarok és nem kell félnem semmitől.

Most biztos azt gondoljátok, hogy miért írtam ki ezt a kérdést ha van megoldás a "betegségemre". Azért mert miattuk állok így töriből. Elhanyagoltam a sulit amióta ismerem őket. És a szüleim most azon gondolkoznak, hogy valamilyen formában megvonják tőlem ezt az 5 fiút.

De én nem akarom. Hogy szedjem össze magam töriből? Hogy fogyjak le? Hogy legyek szebb? Hogy szerezzek egy fiút, ha nem szeretek bulizni járni?

Nagyon várom a válaszokat.



2013. dec. 1. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

A nehéz időszakon legtöbbször a zene segít. Persze ezzel semmi baj,de az,hogy miattuk hanyagolod a sulit nem az. Kifejtenéd ezt bővebben? :)

A törit egyértelműen tanulással tudod kijavítani. Készülj fel a leckéből és kérd meg a tanárt,hogy hagy felelhess/írhass dolgozatot.

Nem írtad,hogy hány kg és milyen magas vagy,de csökkentsd a szénhidrátbevitelt és kezdj el sportolni. Nálam bevált.

Fiúkat nem csak bulikban találni. Nézz körül a suliban,utcán,plázákban,parkokban.

2013. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hidd el, sokaknak tetszel , csak félnek közelíteni mivel megközelíthetetlennek tartanak.

Pbálj több időt fordítani arra hogy a törit megtanuljad, ugyanannyit mint előtte, a jövőd fontosabb mint a od hallgatása.

A törijegyed még kijavíthatod ha 5ösre felelsz a legközelebbi órákon.

Szerintem menjél konditerrembe, ott jobban fogod érezni magad és az alakod is jó lesz, még fiúkat is fogsz ott látni.

Ne haragudj a rövid válaszokért de most ninc sidőbővebben válaszolni.Sok szerencsét és kitartást !

2013. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A félév sosem számít bele a felvételibe.Ha kövérnek érzed magad mozogj és ügyel a táplálkozásodra.Én személy szerint rosszul vagyok az említett fiúcskáktól,de ha neked segít,hallgasd és meríts erőt belőle!
2013. dec. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy 60 kg vagyok.
2013. dec. 2. 06:15
 5/7 anonim válasza:
60 kiló az nem sok, nem vagy kövér !
2013. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne célokat tűzz ki, hanem terveket. Ha a terv nem sikerül, akkor rugalmasan kezelve, változtathatsz, faraghatsz a dolgon, de ha a cél nem sikerül, akkor sikertelennek érzed magad, és ezt nem kell bemutatnom. :)

Nekem is van súlyfeleslegem, és a lányokért kezdtem fogyózni, de a célom sikertelenségéből fakadóan (nem a testem miatt akarom, hogy szeressenek), a fogyókúrát abba kellene hagynom, de már azért csinálom, mert szeretem. Ez a tervem, hogy lefogyjak. Magamnak!

A törit magadnak tanuld, a fogyókúrát magadért csináld, és ha nem szereted magad miatt a dolgokat, akkor ne keress külső indokot... Nem fogod szeretni a dolgokat. :)


A szépségedet nem tudom meghatározni, hogy vajon milyen, de ha írsz privátot, esetleg láthatlak, akkor elmondom, miként lehetsz jobb. Én sem szeretek bulizni járni, de pasit találni könnyű... szerelmet annál nehezebb! :)

2013. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Fölleg az utolsó válaszolónak.
2013. dec. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!