Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik osztrák vagy szlovén...

Melyik osztrák vagy szlovén szurdokvölgyben, hegyen voltál már túrázni?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Ha többen is voltál már melyik tetszett a legjobban? Vélemények....
2014. júl. 8. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ausztria - Lichteinstein klamm (remélem jól írom a nevét :D) Kb. ez volt a reakcióm: Ezt... ezt nem hiszem el... hát ezt nem hiszem el... :) Elképesztő egy hely, nekem nagyon tetszett.
2014. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rákerestem. Erre gondolsz, ugye:

[link]

Szerintem is nagyon szép, hasonló mint a Vintgar-szurdok.

[link]


Nem volt unalmas, hogy csak szinte teljesen sík terepen kellett sétálgatni a full biztonságos pallókon. Mármint biztosan nagyon jó élmény volt mert van látnivaló bőségesen, vízesések, folyó, két oldalt a magas sziklafal, még a víznek is más színe van, gyönyörű, csak olyan...nem tudom.

A Medve-szurdok után nem okozna egy kis csalódást?

[link]

2014. júl. 8. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Vintgar-szurdokban voltam először, vagy három éve. Az állam leesett, elképesztő hely. Tavaly nyáron a Tscheppaschluchtban voltunk, Ausztria, az is gyönyörű volt. Valamint Tordán is voltam. Mindegyik kicsit más, de mind hihetetlen gyönyörű. Imádom a természetet. 20/F
2014. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én előtte csak a Tordai-hasadékban jártam, ami egy teljesen más jellegű szurdok, úgyhogy nekem nem volt unalmas. Persze ha izgalmas, láncos kapaszkodós szurddokra vágysz, akkor nem ez az ideális, bár nekem kifejezetten jól esett úgy sétálni, hogy csak a látványra kelljen koncentrálni :)
2014. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!