Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 évesen mennyire van elkésve...

20 évesen mennyire van elkésve az ember?

Figyelt kérdés
úgy érzem, hogy lekéstem az egész életről (ami igaz is) és, hogy már késő bármit is elkezdenem...
2014. júl. 8. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy késtél, még legalább 3-szor ennyit fogsz élni, az élet még csak most kezdődik!!
2014. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miről késtél le?

Bulit...pótolhatod

Sulit....pótolhatod

Emberi kapcsolatok?.. Majd alakul

2014. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas mikor az emberek azt hiszik, hogy lekéstek valamiről. Majd akkor mond ezt mikor az egészséged oda lesz, mikor menni is alig tudsz, na akkor lekéstél már mindenről, de addig még tehetsz sok mindent.
2014. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából eddig egy "betegség" miatt "késtem le"... a probléma szerencsére megoldódott, de sajnos rányomta a bélyeget az életemre.
2014. júl. 8. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, amiről már lekestél. Nem leszel már olimpiai bajnok...hirtelen nem is jut több eszembe :)


Az élet épp előtted, barátságok, szerelmek, csalódások; iskolák, diplomák, munakhelyek, es szinte bármi, amit szeretnél :)

2014. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen tönkrement az életem már pár éve, és 18 vagyok, teljesen egyedül. Én bennem is sokszor felmerül ez, hogy miről késtem le, mikor sok olyan embert látok amilyet. Aztán elkezdek számolgatni meg stb. és rájövök, hogy (talán jobb esetben) még alig éltem, 18 év az 0... Van aki 90 évesen többet csinál, mint a mai tinik...
2014. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!