Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyilvánosan "raj"-ozott,...

Nyilvánosan "raj"-ozott, "cigózott" , majd mivel 2vezeték nevem van. Kiss-Récsei Anna . Ezt így gunyolván, hogy : "Akinek két vezetékneve van annak nemtudják ki az apja, vagy kettő jelölt van, és így fifti-fifti? " mi a teendőm? Feljelenthetem?

Figyelt kérdés
mit hogyan merre meddig?
2014. júl. 9. 16:31
 1/10 anonim válasza:
100%
Persze, csak nincs értelme.
2014. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 *Nekomimi* ***** válasza:

Ez nap mint nap előfordul mindenhol.

Teljesen felesleges feljelentést tenned, mert szerintem a rendőrök nem foglalkoznak ilyesmivel.

Ha pedig mégis feljelented, akkor biztosíts be legalább öt szem és fültanut, akik száz százalék tanuskodnak, mert azok nélkül nem mész messzire.

A másik dolog pedig, engem is inzultáltak már nyilvános helyen, mégsem tettem feljelentést, mert ilyen ostoba emberekkel én nem foglalkozom. A viselkedésük őket minősíti.

2014. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok??
2014. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
írok bővebben. a párom exe Ő. még 2012ben szakitottak,mi több mint egy éve együtt vagyunk. volt egy vetélérem 12.héten (nagyon nehezen dolgoztam fel) elhordott minden abortuszosnak,drogosnak. Ëdesanyámat szídta . mindezt közösségi oldalon is. ami mai napiglevan mentve. aztán közös ismerőseink is mondtak visza dolgokat. aztán bementem a munkahelyére ruhát venni,majd összetalálkoztunk,kinevetett mutogatott gúnyosan,majd odaléptem és megkérdezte van-e valami baj?! esetleg abbahagyná-e?! majd mondtam neji ezen lesz még mit megbeszélni,mire rávágta,hogy 18-00kor végez ,válaszul én-jó rendben nemfogok elkésngpg,de napot nemmondtam. erre elrohant feljelenteni zaklatásért,még ő..aztán szembesitésen elöadta hogy ő félt mert én megfenyegettem,de ő várt én meg nem mentem,hát enyhén szólva kinevették..mondván ha valakitől félek ,azt nem várom meg..egy idöre abba hagyta,most újra kezdte..(55kg vagyok) elmond minden löttyedt testünek..mig ő 65kg ës nálam alacsonyabb. meg nem verhetem,rá nem hagyhatom örökre. akkor mit tegyek??????!
2014. júl. 9. 16:58
 5/10 A kérdező kommentje:
a hibákért bocsi ,telóról írok. 22vagyok ,ő 23.
2014. júl. 9. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha lementetted a kommentjeit, amiben inzultál, az jó lehet bizonyítéknak. Önmagában lehet hogy kevés egy feljelentéshez, de ha van vagy lesz még valami bizonyítható, amellé jó lesz. Minden ilyen beszólását ments le, amennyit tudsz.
2014. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn jutok csak el a rendőrségig,addig figyelik az adatlapját.
2014. júl. 9. 19:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel feljelenteni? Az arcodba fognak röhögni. De lenne pár kérdésem, miért te harcolsz vele? Miért nem a "párodnak" szólsz, hogy tegye helyre a csajt? Honnan tudta az ex, hogy terhes vagy és honnn tudott a vetélésről: 12 hetesen még semmi nem látszik... nem lehet, hogy a párod a mai napig összejár vele? Honnan lenne egyébként ilyen jól informált a nő és honnan venné a bátorságot, hogy zaklasson téged? Nem lehet, hogy ebben a sztoriban te nagyon át vagy verve?
2014. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi...Párommal együtt lakunk,egy műszakban együtt dolgozunk :) Ez nem jött össze..Párom is lépett nem egyszer....
2014. júl. 10. 07:14
 10/10 anonim válasza:
46%
Vannak ukran baratok nekem en is felig ukran vagyok akszentusom is ukranosos de tudok magyarul. Bocsanat ha nem irok helyesen ami biztos hogy igy van de tudok segiteni. Adj nekem emailod cimet es a tobbit ott megbeszeljuk vannak embereim akik tehetnek erted valamit .
2014. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!