Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Édes Élet : Kelemen Anna egy...

Édes Élet : Kelemen Anna egy ideig a műsorban valami újságió férfival volt, mintha együtt, mert nagyon úgy nézett ki hogy a barátja, az ki volt valójában, mi lett vele?

Figyelt kérdés
Valami fura beceneve volt a férfinek.
2014. jún. 20. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az egész egy kitaláció,és csak a fele valóság.
2014. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Kérlek mond, hogy nincs olyan ember, akit ez a szenny foglalkoztat?:S
2014. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, mert egy ideig nem néztem és mikor újra az ment és láttam hogy már nincs benne, érdekelt volna hogy miért. Gondoltam itt tudja valaki, hátha valaki jobban nyomon követi.
2014. jún. 20. 21:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Kitaláció az egész? Háááááát.
2014. jún. 20. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy Kelemen Anna csak így van benne a tévében, hogy ne legyél nagyon magadnál, mire reklámblokk jön, és ne is nagyon tudd hamar összeszedni magad. De ilyesmivel még nem találkoztam soha, hogy emberek a való életben érdeklődnének egymástól felőle. Tehát én is beállnék a sorba: kérlek mondd, hogy csak egy rossz vicc!
2014. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Csak nem hallottad Puzsér Róbert reklámokról szóló okfejtését? ha nem, biztos érdekelne, pont arról beszél, mint amit most leírtál. Durva, mikor belegondol az ember és mennyire igaz, de lehet magadtól át se látod, hogy mi miért van és mi van a hátterében.
2014. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Volt lekvár meg azt hiszem ketchup. De az újságíró mintha lekvár lett volna:)
2014. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!