Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreznél, ha édesanyád azt...

Mit éreznél, ha édesanyád azt mondaná, hogy "hülyébb vagy, mint a másik kettő"?

Figyelt kérdés
A másik kettő alatt a másik két testvérre gondol, és teljesen komolyan gondolja. 12 évesen mit éreznél ebben a helyzetben?
2014. júl. 10. 02:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És a "hülyébb" ebben az esetben azt jelenti, hogy ostobább, butább stb.
2014. júl. 10. 02:17
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki, hogy te ezt örökölted a szüleidtől.
2014. júl. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 *Nekomimi* ***** válasza:
100%
Nekem édesapám mondta régebben, úgy 8-10 éve, hogy egy forintot nem ér az életem, szóval ez a " hülyébb vagy... " már meg se kottyanna. :D
2014. júl. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha ezt mondta, biztos valami hülyeséget csináltál. Vagyis ilyenkor próbáld a "szégyenlem magam" acot felvenni és így hamarabb megbocsájt. :D
2014. júl. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd nagyon a lelkedre, felesleges. Mondd nevetve, hogy volt kitől örökölni :D

Nem valószínű, hogy kevesebbnek tart, mint a tesóidat, 12 évesen hidd el, nehéz megítélned, tényleg komolyan gondolja-e. Nekem is mondott ilyeneket anyám, pedig én még egyke is vagyok :D

2014. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos abban a korban vagy, amikor mindent lelkére vesz az ember, sokkal érzékenyebb, törékenyebb a lelkivilágod, mint egy felnőttnek. Ha majd neked is lesz gyereked, rájössz, milyen könnyen mond olyan hülyeségeket az ember, amit nem gondol abszolút komolyan. Anyud akkor per pillanat hirtelen ezt mondta, de tuti, hogy megbánta és nem szó szerint értette. Netán nevelési célzatból is mondhatta, hogy legalább próbálj bizonyítani, hogy jobb vagy mint a másik kettő. Próbáld viccesen felfogni és ne sértődj meg mindenen. 12 évesen nekem is minden szó mélyen a lelkembe vésődött, utáltam a családomat, és most felnőtt fejjel látom, hogy tényleg milyen hülye is vltam akkor. :)
2014. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Anya, van még egy testvérem???? Ezt eddig miért nem mondtad?"


Valahogy így. Egyébként pedig biztos indulatból mondta, nem gondolta komolyan.

2014. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amíg azt nem mondja h baj h megszülettél addig nem baj. Ennyi idősen folyton olyanokat hallgattam mint te most
2014. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nagyon nagy hibát követel el a későbbiekre nézve. Mondd meg, hogy 2014 van, nyugodtan keressen gyermekpszichológiai témájú könyveket! Addig tegye meg, míg nem késő! Te pedig végig tudd, hogy az ilyen helyzetekben anyukád mindig megbukik mint szülő! Te nem tehetsz róla, egy gyereknek sem szabad azt mondani, hogy hülye, pláne nem hasonlítgatni a testvéreihez! Anyukád béna szülő ilyenkor mindig!
2014. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már 20 éves vagyok, csak mostanában újra eszembe jut ez a dolog. Nem indulatból mondta, és még csak nem is nekem, hanem másnak a jelenlétemben.
2014. júl. 10. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!