Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik szívesen beszélgetnek facebookon vadidegenekkel is?

Figyelt kérdés
Azokkal akik idegenként bejelölik őket és rájuk írnak chaten. Nem keresek én most itt ilyen embereket, csak kíváncsi vagyok, vannak-e olyanok, vagy mindenki inkább csak azokkal beszél akiket ismer.
2014. júl. 10. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza sem igazolom, akit nem ismerek. Persze születtek már barátságok innen a gyk-n keresztül, egy darabig itt leveleztünk, majd megbeszéltük, hogy jelöljük meg egymást facebookon, de csak úgy nem keresem az idegenek társaságát.
2014. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ha rá is veszem magam, hogy beszélek vele, akkor pár nap alatt ráunok. Nekem normális emberi kontakt nélkül, minthogy látod a másikat, vagy úgy amblokk tudod, hogy hogy néz ki, sose érdekelt enélkül a dolog.

Vannak kedves barátaim ismerőseim, és az új emberek megismerésére van jobb mód mint a facebook.... Ha valaki neten keres társaságot, mert az életben nincs neki, vagy úgy nem is tud társaságot keresni az már rég rossz...

2014. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én csak 2-szer tettem ezt de nem volt semmi értelme -_-
2014. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!