Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnál is gyakori a menstruáci...

Másnál is gyakori a menstruáció előttk, hogy irreális módon úgy érzi mindenki ellene van, majd szégyenli a viselkedését?

Figyelt kérdés

Idáig csak a családomon csattant az ostor minden hónapban,ám most a munkahelyi kollektívának is adtam egy kis ízelítőt,azt vetettem a szemükre,hogy engem senki sem szeret :O...csak néztek,hogy most mi itt a gondom.

Egyértelműen minden menstruáció előtt 1-2 nappal haragszom az egész világra,majd szégyenlem magam utólag és idővel egyre szélsőségesebb amit művelek,már 40 éves vagyok.


2014. júl. 10. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem, de utána nem szégyenlem magamat, próbálom senkin se leverni a hormonjaimat.
2014. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt PMS-nek hívják ,örülj, hogy ennyivel megúszod. Én 1 hétig őrjöngök előtte és mindenkit bántok.
2014. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam csak fizikai tünetek vannak, érzelmi nincs.
2014. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

Nálam ez úgy van, hogy menstruáció előtt valahogy elvesztem az önkontrollomat, és amit amúgy máskor szó nélkül hagyok, azt ilyenkor kikérem magamnak, és azonnal nagyon frappánsan, de higgadtan vágok vissza. Elég nagy a viselkedésbeli különbség, így a kollégáim nem nagyon tudnak hová tenni, mert nem értik, és nem tudják kiszámítani, hogy mikor mit lépek és miért – ezt már meg is jegyezték –, amit én persze élvezek, de nem kötöm az orrukra, hogy mi az oka.


Őszintén szólva én nem szoktam az ilyen dolgaim miatt szégyellni magam, sőt, sajnálom, hogy alapból nem tudok úgy kiállni magamért, mint a menstruáció előtti napokban.

2014. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nálam is ez volt, hogy amit máskor elnéztem volna arra most igen határozottan reagáltam...

Akkor lehet mégsem kérek bocsánatot utólag... Valódi alapja volt a sértődésemnek egyébként,amúgy jellemző rám, hogy hagyom magam g@lyének nézni és most nem hagytam szó nélkül a rólam keringő alaptalan pletykákat. :-D

2014. júl. 10. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak mostanában van rossz kedvem menstruáció előtt, de nem haragot érzek, hanem ürességet. Olyan "nem találom a helyem a világban és minden unalmas, keserves és hiábavaló" - érzés.

28 éves vagyok, szóval most megijedtem, hogy talán ez fokozódik és 10 év múlva a munkahelyre is beviszem, ami nem lenne jó.

De szerintem a sport, mozgás segíthet. Nekem jót tett, mikor másnap mozogtam egy órácskát.

2014. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!