Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, hogy megakadá...

Ti mit tennétek, hogy megakadályozzátok a legjobb barátnőtök öngyilkosságát?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtenéd pontosabban? A te barátnőd akar öngyilkos lenni?

Egyébként szülőnek szólnék. Az övének. A barátnőd tuti ki akar majd nyírni, de később hálás lesz.

2014. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szólj a szüleinek....
2014. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megölöm én. Amúgy elbeszélgetnék vele, és ha ez nem jön be (ami lehetetlen, mert nekem minden összejön) akkor szólnék illetékes személyeknek.
2014. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólnék a szüleinek, hogy vigyék el egy pszichológushoz.
2014. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 *Nekomimi* ***** válasza:
29%

Érdekes kérdés.

Lecsavarnék neki egy orbitális pofont és akkor észhez térne.

Mára úgylátom divat lett ez az öngyilkosság dolog.

A legtöbb ember ( tini ) figyelemfelkeltésből " akar " öngyilkos lenni.

Szerintem szánalmas, hogy ezt művelik.

Ja és, hogy meglásd, hogy igazam van, ha a barátnőd azt mondja neked, hogy meg akarja ölni magát, mondd neki azt, hogy " na, gyerünk, tedd meg ". Meglátod, nem sűrűn fogja utána mondogatni, mert észreveszi, hogy ezzel semmit sem ér el.

Nyafogó p*csák... ( Nem te, hanem a barátnőd és a hozzá hasonlók )

P.S. : Ezt a tedd meg dolgot azért írtam, mert ugyanezt csinálták a párommal a barátai még úgy 10-15 éve, mikor ő "akart" öngyilkos lenni. Ezt nekem párom mesélte.

Sajnáltatni akarta magát, hiányzott neki az odafigyelés, törődés. Majd miután ráhagyták a dolgot, már nem is tört elő belőle a szuicid hajlam többé. És így visszagondolva, szánalmasnak tartja az akkori önmagát, amiért ezt tette...

2014. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!