Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj ha 13 éves lány létemre...

Az baj ha 13 éves lány létemre a 9 éves fiu öcsémmel fördők? Vagy ha aput vagy anyut meztelenül látom?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 17:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ezzel semmi gond nincs, miért merült fel benned, hogy bármi probléma lenne vele? meztelennek lenni elég természetes állapot. :)
2014. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
csak azért mert a multkor a barátnőm kiakadva mondta h látta az apját meztelenül és elmondtam h én is szoktam őket látni ugy és azt mondta h ez nem természetes
2014. júl. 17. 18:39
 13/17 anonim ***** válasza:
hát neki lehet, hogy nem az, de minden csalában más a norma és a szokás. :)
2014. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Családban ez rendben van mert nálatok ez a szokás, íg természetes. Semmi baj nincs vele. És később se lesz gondod a meztelenséggel.
2014. júl. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Minden családban más a természetes, semmi bajod nem lesz ettől, ha ti így csináljátok, mindaddig, amíg valakit nem kezd el zavarni a dolog.


Ha zavar téged, akkor mondd meg, hogy egyedül akarsz mostantól fürdeni, és kérd meg, hogy ne menjenek be hozzád.


Nekem még 14 éves korom körül is tök természetes volt, hogy bárki (édesapám is) bejöhetett kezet mosni, amíg fürödtem, persze amúgy se lehetett semmit látni, hiszen mindig jó sok habos vízben fekszem, de egyszerűen eszembe nem jutott, hogy ez ne lenne normális.


Igazából utána sem zavart volna, csak egyszerűen már senki nem jött be utána. Az ajtót kizárólag akkor zárom, ha vendég van.

2014. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem kell a meztelenséget túl misztifikálni!

Az egy természetes állapot.

Én úgy nőttem fel, hogy a meztelenség semmilyen szinten sem volt tabu!

Nagyon lenéztem azokat az osztálytársaimat - gyerekként - akik a szüleiket lesték a fürdő kulcslyukán... Betegesnek tarom a mai napig is.

Nekünk ilyenre nem volt szükségünk!

2015. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nálatok nagyon normális légkör lehet! Irigyellek!
2015. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!