Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan lány, aki megmutatná...

Van olyan lány, aki megmutatná magát meztelenül anélkül, hogy hozzáérnék? 35 éves pasi vagyok, nem vagyok szatír, egyszerűen szeretem a női test látványát! Priviben is írhattok.

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Van max korhatár?
2014. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs
2014. jan. 2. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne ha húznál alsó korhatárt :D
2014. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdés a "max" korhatárra vonatkozott, arra válaszoltam
2014. jan. 2. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

persze

Bözsinéni voltam a nyugdíjas otthonból szevasztok

87/n

2014. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Hova süllyed ez a világ atyaég XDDDDDD
2014. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

én megmutatom magam nem vagyok gyáva mint a többiek


35n 158cm 143 kg csá

2014. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem értelek. Beírod a keresőbe, hogy meztelen képek, és láss csodát. Van minden, korhatár nélkül.
2014. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"Nem vagyok szatír..."


Weben sok ilyen oldal van... 24/L :D

2014. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bár jó régi a kérdés, én megmutatnám, de fiatal vagyok és átlagos testalkatú, vagy minden nézőpont kérdése persze ;) , de azért azt is érdemes lenne előtte leszögezni, hogy hogy nézne ki ez a találkozás, mármint én csak levetkőznél és te ölbe tett kézzel néznél vagy az ölbe tett kezed csinálna is tán közben valamit, mert ez a nem mindegy, ugye... ;)


Amúgy egyszer megszólított egy fiú az utcán, hogy lerajzolna, mert tanul rajzolni, fel is mentem a lakására és tényleg lerajzolt, ruhában, mielőtt bárki félreértené...


Érdekes, hogy mi motiválta a kérdezőt a kérdése feltevésében, tényleg hogy képzelte ezt a jelenetet, bár ahogy látom, hogy a szerelem-szex-ismerkedés kategóriában van a kérdés, már tán nincs is több kérdésem... ;)


Amúgy ha már amúgy is régi ez a kérdés, találtál jelentkezőket? Hogy nézett ki a jelenet? Csak nézted a női testet, vagy az ismeretség és nézés után jött a szerelem és a szex is...? :D :D :D


Priviben nem válaszolok senkinek a névtelenség védelme érdekében, ám itt örömmel bárkinek bármikor... :)

2020. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!