Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pénz hányadik helyen áll a...

A pénz hányadik helyen áll a boldogságotokban?

Figyelt kérdés

Egészség, nagy szerelem, vagy sok pénz tenne boldoggá?

Esetleg mi más?Mi a sorrend?


2014. júl. 14. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy le irtad....egeszseg,szerelem,penz!!nalam ez a sorrend!!
2014. júl. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:) MENNYI pénz?:)

Amennyiből kényelmesen lehet élni, az sokat ad a boldogsághoz, lelki és fizikai egészséghez, de annál több egyáltalán nem ad hozzá.

Az sem árt, ha nem kell a napodat munkával töltened, és van időd a szerelemre.:) Minden mindennel összefügg!:)

2014. júl. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2/2: Lehet elág pénzed, mikor már dolgoznod sem kell, ha van -vagy van melletted olyan valaki akinek van- olyan betegsége(d), ami nem gyúgyítható. Szóval tökutolsó.
2014. júl. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egészség, pénz.
2014. júl. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3: De ha nincs elég pénzed, hogy rendesen egyél és egészséges (pl. ne penészes) lakásban lakj, tudj fűteni, akkor megbetegszel, esetleg meg is halsz, pl. a saját lakásában minden évben több tucat ember fagy meg csak Magyarországon.
2014. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha pénz van akkor minden van: egézséges lehetsz és igazabb szerelemben lehet részed mint pénz nélkül.
2014. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jelenleg minden bajom forrása a pénzhiány.


Szóval pénz, egészség szerelem.


Pénzen tudok venni egészséget, meg tudom fizetni a jó orvosokat egészséges életmódot, ételeket.


Hiába a nagy szerelem, ha emellett patkánylyukban éltek... nem lesz hosszú életű, mert az 1ik fél meg fogja unni a nyomorgást.

2014. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok!! Ėn nagyon pėnz függö voltam,mentem hajtotam a penz utan,mindenem meg volt,igenàn de a lelekem pedig tøk csorò voltam,egyedūl voltam,mig làttam aki szegenyebb vagy àtlagosan ėl, dolgoztak reggelttöl estig gyereket neveltek,megis boldogabb volt mint ėn!!! Hiaba megteheten bàr mit,luxus auto penz arany,draga ruha..stb... sz@rt sem ert!!!!! Feladtan mind ezt!!!mert mar nem birtam lelkileg mert es rà jöttem hogy pėnz es a szerelem nem adataik meg az ember ėleteben egyszere!!!itt mar nincs megbecsülės tisztelet csak ėrdek!!!jobb àtlagosan ėlni es egėszsėgesen es szerelemben, es itt màr van össze tartàs es szeretett!!! Mostmar tudom barki megjatszhatja magàt hogy akinek van pėnze az bolodog!!!ott van a legtobb problema!!!!
2014. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egészség + szeretteim egészsége,

nyugalom, stresszmentes életmód,

jó barátok,

utána a pénz.

2014. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!