Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha fiúként ráírok az Ismerkedé...

Ha fiúként ráírok az Ismerkedés témakörben egy fiúra aki lányokkal akarna ismerkedni, miért nem képesek válaszolni se?

Figyelt kérdés
Azt, hogy esetleg egy fiúval nem akarna-e ismerkedni. Mégha nem is, miért nem képesek válaszra méltatni? Legalább megírhatnák hogy nem, vagy valami.
2014. júl. 14. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha egyértelműen tisztázott, hogy lányokkal szeretne ismerkedni és te fiúként rá írsz, akkor ne csodálkozz, ha fogyatékosnak néznek és még nem is válaszolnak.
2014. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj, de szerinted mit lehet erre válaszolni? Odaírja, hogy LÁNYOKKAL akar ismerkedni, erre ír neki egy fiú. Ilyenre én sem válaszolnék...
2014. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én minden levélre szoktam válaszolni, de szerintem teljesen érthető, ha valaki nem teszi. Egyértelműen ott van a kérdésben, hogy lányokkal akar ismerkedni, akkor mi a fenét akarsz fiúként? Az ismerkedés témakörben nem szimplán barátkozni akarnak a legtöbben... 18/F
2014. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te sem szoktál nekem visszaírni, sőt, még a kérdéseidre jött válaszokra sem reagálsz az esetek 99%-ában. Ha te így, másoktól ugyanezt kapod vissza, ez az élet törvénye.
2014. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Most ne haragudj, de szerinted mit lehet erre válaszolni? Odaírja, hogy LÁNYOKKAL akar ismerkedni, erre ír neki egy fiú. Ilyenre én sem válaszolnék..."


nem is kell, elvégre vkinek érzelmi analfabétának is kell lenni.


"Én minden levélre szoktam válaszolni, de szerintem teljesen érthető, ha valaki nem teszi. Egyértelműen ott van a kérdésben, hogy lányokkal akar ismerkedni, akkor mi a fenét akarsz fiúként? Az ismerkedés témakörben nem szimplán barátkozni akarnak a legtöbben... 18/F"


és pont ez baj,h sokan nincsenek tisztában az "ismerkedés" szó jelentésével, pont ezért van h mindenki szexpartner- és társkeresőnek használja a közösségi oldalakat.


kérdező: lehet ezt szépíteni, de a legtöbb férfi és nő csak szexet akar. persze ezt sokan úgyse vallják be(főleg a nők). általában egy oldalon az emberek azzal akarnak beszélgetni, akihez vonzódnak is, ennyire egyszerű. ezért van az, h a nők is eleve csak korukbeli emberekkel hajlandóak szóbaállni és a férfiak is olyan lányokkal, akiket lefektetnének.

2014. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5/5 Időpont ma 13:58


Nem tudom feltűnt-e, de az Ismerkedés kategória a SZERELEM, SZEX kategórián belül található...

2014. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!