Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel egy huszoné...

Hogyan keltsem fel egy huszonéves fiatalember figyelmét?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok Ő pedig 22. Személyesen nem ismerem csak a szüleim ajánlották a figyelmembe. Nagyon helyes és tanult srác és nem tudom hogy fejezzem ki magam neki, mert eléggé felkeltette az érdeklődésemet .. de nem is akarok beégni előtte :S segíííítsetek:(

2014. júl. 7. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
A szüleid majd "lebótolják" az ő szüleivel. Elég ha csak a lakodalmon találkoztok. :)
2014. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Szüleid beszéljék meg a szüleivel, hogy ajánljanak a figyelmébe. Ez régen is működött, most miért ne működne?
2014. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
21. században már nem a szülők választanak párt az embernek. De lehet, nálatok igen.
2014. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
59%

Elég szerencsétlenül fogalmazott, de teljesen nyilvánvaló, mire akart kilyukadni: a szülei hívták fel a srácra a figyelmét. Megtetszett neki, és most "be akarja cserkészni" :) Szemetek vagytok, ha ilyen "nemezernyóccáznyócvanöt van, meg arisztokrataházasság" kaliberű hülyeségekkel elveszitek a kedvét a palivadászattól. Ennyi erővel akkor nő ne is legyen szerelmes, mert azt csak férfinak szabad, nemde?


Kérdező, a legjobbakat, ha tényleg tetszik a srác, akkor viselkedj vele közvetlenül, hogy ne érezze feszélyezve magát. Kb. ennyi a titok. Ha te is bejössz neki, még bármi lehet a vége....

2014. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Az a baj hogy facen akarok neki írni de nem tudom hogy mit írjak .. szeretném picit felkelteni az érdeklődését:S
2014. júl. 8. 08:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Fent van az ismerőseid között? Gyakran tölt fel eseményeket képeket? Mert egy fotó, esemény kommentelése jó ürügy a beszélgetés kezdeményezésére és nem is tolakodó. Csak példának írom ,hogy nekem úgy lett egy srác jó barátom immár két éve, hogy egyszer hozzászólt egy fotómhoz. Írta, hogy milyen jó kép, látszik, hogy természetes, nem mesterkélt stb. Majd elkezdtünk poénkodni, aztán privát beszélgetés lett a vége. Persze ebből nem kapcsolat lett, nem is az volt a cél, de részei lettünk egymás mindennapjainak.
2014. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!