Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utáljátok, kedvelitek vagy...

Utáljátok, kedvelitek vagy közömbösek vagytok az erdélyi magyarokkal szemben?

Figyelt kérdés
Hellosztok. Mikor utoljára jártam nállatok eléggé sok utálatot kaptam csak azért mert Romániaból vagyok.Haragot nem tartok, de kiváncsi vagyok az itteni emberkék hogy vélekednek erről.Itthon nyugodt a helyzet Romániában, már senki se mond olyat hogy hazátlan vagy hasonlok...

2014. júl. 14. 21:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%

Le merném fogadni, hogy a fővárosban kaptál ilyen reakciókat.

Én személy szerint a kedvelés és a közömbös között vagyok valahol, utálni, biztosan nem utálom őket, nincs miért.

2014. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Kedvelem.
2014. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanolyan magyarok.
2014. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

Sok idióta terem nálunk :(.


Én kifejezetten kedvelem a határon túli magyarokat. Volt Szlovákiából, Horgosról, Szabadkáról, Marosváráshelyről, Kolozsvárról, Székelykeresztúr, Érmihályfalváról... munkatársaim. Továbbá Aradon laknak család barátok is.


Az a baj, hogy a "nemzeti" pártunk és kormányunk igen csak rányomja a bélyegét erre a kapcsolatra. Sajnálom, hogy ilyet kell tapasztalnod nálunk. Remélem idővel ez változni fog.

2014. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem a fővárosban, tudtommal ott le se szar*a egyik a másikat, mint a legtöbb fővárosban.


Hajdú Bihar megyében volt sok ilyen tapasztalatom.

2014. júl. 14. 22:00
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az emberek származása, hanem inkább a személyisége érdekel. Arról, hogy ki hova, milyen körülmények közé születik, arról nem tehet. Arra viszont van befolyása, hogy milyen ember lesz belőle.
2014. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Kedvelem őket.
2014. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Engem is tótoztak, rohadt szlovákoztak már le csak azért, mert felvidéki vagyok. Pedig nem a hegyekben lakom, hanem alig 20-40km-re a magyar határtól.
2014. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Én meg kolozsvári ( [link] ).


Szerettem volna barátkozni magyarországi magyarokkal de valahogy ez nehéz volt mindig. Amerikaival nagyon könnyü barátkozni például.

2014. júl. 14. 22:06
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok erdélyi ismerősöm, kollégám volt. Nem éppen a legjobb a tapasztalatom velük. De nem utáltam egyiket sem.
2014. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!