Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy ha egy lány...

Hogy van az, hogy ha egy lány fiúsan öltözik, az vagány, akár lehet cuki is, de ha egy pasi nőnek öltözik az fura, gusztustalan, buz! S?!

Figyelt kérdés
miért lehet az egyiknek, ha a másiknak nem?
2014. júl. 15. 16:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ajánlom Madonna: What it feels like a girl című szám szövegét :) (Nem a remixet, az eredetit.)
2014. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi elvárások

Voltak korok, amikor a férfiak is hordtak harisnyát, magassarkú cipőt, sminket. És volt, amikor a nőknek tilos volt nadrágot hordani.

Vagy pl. lovaglásnál volt külön női nyereg, egy nő nem ülhetett széttett lábakkal, csak oldalt.

2014. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mert egy igazi nő nőies, egy igazi férfi pedig férfias, mi? Na és mesélj, mitől lesz valaki igazi? Az elvárt nemhezkötött öltözködéstől? A bibliai (kis betűvel) nemi szerepektől? Manapság nem nemiszervben mérik a dolgot? :D Heh, felfordul a gyomrom.
2014. júl. 15. 17:03
 14/21 anonim ***** válasza:
17%
Nekem is ha a fickò csajokat szereted!!!vagy ėpp a csajos fickokat!!! Valo szinū te ilyen kategoriba tartozol nekem töled fordulna fel a gyomrom !!!!! es csak a vėlemenyemet irtamr ami neked nem tetszik!!!
2014. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem tetszik! És tudod, miért? Mert rohadtul konzervatív, szűklátókörű és intoleráns vagy!
2014. júl. 15. 17:11
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
47% igazi agymosott
2014. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én sosem láttam se nőies férfit, se férfias nőt. De vannak unisex holmik amiket hordanak főleg külföldön, mert ugye nálunk elég nagy a intolerancia, a megvetés, ha valaki eltérően öltözik vagy eltérő valamiben.

Szerintem az a lényeg,hogy bizonyos kereteket betartva mindenki egyénisége szerint járjon, ne a mások és a szokásokat kövesse, mondom keretek közt.

Aki, akik pedig lenézik és megvetik ha valaki egyedi, hát gyerekes és szánalmas, talán egyszer felnő agyilag is.

2014. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha egy nő jár sok idegen férfi ágyába az már ku... de ha egy férfi jár sok idegen nő ágyába az menő.
2014. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bo
2014. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Mindenki úgy öltözködik ahogy akar, ha valaki éppen a lochnessi szörnynek akar öltözni, azt is lehet, arra pedig szarni kell magasról, mit gondolnak emberek, akiknek semmi közük a te öltözködési stílusodhoz és személyes döntéseidhez (egészen addig, ameddig nem sértesz törvényt, de ennyire messzire azért ne menjünk).


Egyébként én fiús lány vagyok, és ne aggódj, én is megkapom a magamét.

2014. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!