Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok és Pasik, mi a vélemény...

Csajok és Pasik, mi a véleményetek erről, szerintetek égő vagy nem?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek az olyan pasikról akik kiskoruk óta ( kb 10 éves koruk óta ) rajonganak az állatokért, legyen az kutya, macska, madár vagy akármilyen rágcsáló és hüllő, valamint a növényekért, virágokért?...

2014. júl. 17. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes lények.
2014. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak tetszetős. Mert akkor nem kétség,hogy lehet macskánk a későbbiekben és kutyánk esetleg még hörcsögünk, valamint mindig venne nekem virágot :D
2014. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Imádnám! Én is ilyen vagyok. :) 16/L
2014. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szélsőséges ez a rajongás, akkor semmi baj nincs vele, sőt, pozitívumnak tartanám.
2014. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint ez gáz azzal komoly gondok vannak.
2014. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem égő! sőőt csak előny lehet:)


azzal van a gond aki ezt nem értékeli


az viszont égő hogy ezt a kérdést fel kellett tenned...

2014. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 23/F... apám szerint nem vagyok ez miatt normális, bár engem ez nem igazán zavar már ha mások előtt nem b*sztat a hülyeségeivel, pl a héten is kértem egy ismerőstől egy virágból amim nekem is volt csak évekkel ezelőtt kipusztult, és mások is voltak éppen jelen meg minden de senki nem szólt be semmit, csak ő hogy van elég meg minden stb... és itt ő égett be kicsit mert éppen sört kortyolgatott és én meg mondtam neki h ő csak ne szóljon semmit, ő mennyi szeszt meg ivott már életében az nem volt elég? majd akkor szóljon h kibírja minimum 20 évig hogy egy kortyot se igyon... meg én már nem tudom mit mondtam még neki, csak mindenki elkezdett rajta röhögni, persze kivéve őt... állatokat persze szeretem nagyon és van is de csak amit el tudok/tudunk tartani két macska meg két kutya, ( akiket szinte család tagként kezelek, főleg a macskákat, virág ennél már több van... a pontos számot nem tudom de 50 cserépnél biztos több, és ezek között van ami magasabb tőlem is azaz 180 cm fölött van
2014. júl. 17. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Rendben van.
2014. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát amúgy ha az érdeklődésed teljesen aszexuális (szexualitástól mentes mielőtt még félre értésből lepontozna valami elmeroggyant), addig teljesen jó dolog! :-) Szimpatikus.
2014. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ez az égő: [link]


kac.

2014. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!