Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boltban eladóként hogyan...

Boltban eladóként hogyan kellene viselkednie az embernek, amikor egy ismert ember tér be vásárolni?

Figyelt kérdés

Eddig már legalább 3 alkalommal volt, hogy egy ismert színész jött be az üzletbe, ahol dolgozom, akiket még amúgy szeretek is. Ilyenkor ti hogy viselkednétek? Ugyanúgy, mint bármely más vásárlóval, vagy mondanátok valamit neki, hogy tudja, felismertétek?

Eddig én ugyanúgy kedvesen, mosolyogva szolgáltam ki őket, mint bárki mást, de mégis olyan furi, amikor már milliószor láttam a tévében, filmekben stb.

De közben arra is gondolok, hogy nyilván nem vágynak rá, hogy még egy üzletben is "nyaggassák" őket, csak mert ismert emberek, hanem csak szeretnének nyugiban megvenni valamit.



2014. júl. 19. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Én itt dolgozom óbudán egy coop mellett egy kis zöldségesbe még amikor itt volta Angelina jolie meg a férje angelina egyszer bejött hozzám a gyerekekkel vettek 2 kiló krumplit meg paprikát hát én nagyon meglepődtem meg mondtam neki hogy tudom ám hogy ő kicsoda meg jók a filmjei szerintem nagyon jó szinésznő és ezt higyje is el nekem mert sok filmet nézek és ritka a jó nagyon kedves volt végig meg meg is köszönte
2014. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, te azt hiszed ezt komolyan elhisszük...?


Figyelj, tegnap néztem a vacsoracsatát és pont Koós János főzött. Valami nagy piacon vásárolt, nem vagyok pesti, nem tudom melyikben. Minden eladó úgy köszönt neki, hogy "Jó napot művész úr!" Bár ő törzsvásárló náluk. Szerintem próbáld meg, biztos jól fog neki esni, és tök jó lenne ha gyakrabban is járna hozzátok. Elmondod amúgy hogy ki volt az?

2014. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

első vagyok

2-es most mért ők is emberek

2014. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyek a sok közül. Miért is kéne velük kivételezni?
2014. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!