Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem már teljesen elment a...

Nekem már teljesen elment a kedvem a Balantontól az itteni kérdések miatt ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

pl olvasom nem egy embertől elég sokan így betét úgy betét véreznek ilyen olyan folyása van mennek fürödni aztán meg még a másik belepisilnek a vízbe meg még ki tudja mit engednek bele most volt az a fekáliás mizéria fertőzést kaptak az úszók döglöttek a halak


csak én undorodom már a balaton vizétől hogy belemenjek olyan gusztustalanok az emberek és annyira nem vigyáznak semmire...lassan olyan lesz a Balcsi mint egy nagy pöcetó


annyira igénytelenek az emberek hogy arra már szó sincs



2014. júl. 20. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért úgy gondolod hogy a tengernél, úszómedencében nem történnek ilyen dolgok, mindenhol vannak gusztustalan emberek.
2014. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jó de a tenger hatalmas meg azért van egy öntisztító mechanizmusa igaz a Balatonnak is de nem túl nagy és rengeteg ember fürdik benne

a medencéket meg azért klórozzák fertőtlenítik stb..

2014. júl. 20. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát hidd el a medencében is vannak olyan dolgok hogy a hányinger elkapja tőle az embert. Csak minden esetről nem számol be a sajtó. Ott több fertőzést össze lehet szedni sok ember kevés helyen pl. szemölcsöket mint mondjuk a Balatonba.
2014. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Józanon már én se merészkedek bele a Balatonba. Részegen meg veszélyes beljebb merészkedni. El nem tudjátok képzelni, milyen nehéz belőni azt az alkoholmennyiséget, ahol még nem vagy elég bátor ahhoz, hogy beljebb menj, de már leszarod, hogy mások szószerint leszarják a Balatont.


Már alapfeltétel nálam, hogy a szálláson legyen medence emiatt.

2014. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg se jött hozzá.
2014. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha nem szerettem a Balcsit, sokkal jobb helyekre járok annál.
2014. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment el a kedvem, most is itt horgászunk, a strand ma is tele volt, holnap hétfő, kevesebben is lesznek, delután lesz fürdés az tuti, mert nem lehet máshogy kibírni. :D 20/F
2014. júl. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jött a pont méretes ponty, kárász, dévér, még itt vagyunk. :D
2014. júl. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!