Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen meg szeretnék változn...

Teljesen meg szeretnék változni, új életet kezdeni! Hogyan?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 21:35
 1/2 Gyémántlány ***** válasza:

Nem minden esetben kell "új" életet kezdeni, néha elég, ha csak a jelenlegit rendbe hozzuk.

Nehéz teljesen megváltozni, és új életet kezdeni, mert az eddigi életed tett azzá, aki vagy. Az emlékeid, a múltad; ezektől lettél ilyen, és az életedet is ezek a dolgok formálják. A múltadat nem tudod eltörölni, így azokat a tulajdonságokat, gondolatokat sem, amelyek a múltad miatt keletkeztek. Új életet tehát nagyon bonyolult, sőt, talán lehetetlen is kezdeni.

Próbáld meg kihozni a maximumot ebből az életből! Ha szeretnél, változtass magadon, mert változni fontos, de ne hagyd figyelmen kívül a múltad. Attól vagy az, aki vagy, és attól lehetsz az is, aki szeretnél lenni.

2014. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán lehet más módon is, ezt nem tudom.


Azt tudom, ha valamilyen komoly esemény, nagy veszteség ér, és ez porig lerombolja az egódat, önbecsülésedet, megváltoztatja az addigi világlátásodat, akkor a majdnem 0-ról indulva, mivel már tapasztaltabb vagy, mint korábban, fel tudsz építeni egy, a korábbitól eltérő személyiséget. A "szelíd" változásokat én általában felületesnek, nem túl mélyrehatónak láttam eddig. (Ezért is mondom, hogy lehet kivétel, ez csak az én korlátozott tapasztalatom, amiről most beszélek.)


46F

2014. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!