Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van-e értelme hogy ismerősöd...

Van-e értelme hogy ismerősöd legyen FB-n?

Figyelt kérdés

Tehát itt arra gondolok, hogy van-e annak értelme, hogy egy 20 éve nem látott általános iskolai osztálytárs, vagy teszem azt bárki akivel 2 szót se váltottál, ismerősöd legyen. Van-e valami előnye hogy ott van? (nektek volt-e már előnye esetleg...)

Mert én úgy gondolom hogy annak van értelme akit úgy gondolsz hogy érdemes ott legyen, mert beszélsz vele, beszélgethetsz majd vele, stb. Ez pár tíz ember lehet szerintem mindenkinél.

Hogy látjátok?


2014. júl. 20. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyi előnye lehet, hogy kiírsz egy kérést, és esetleg ő látja és segít neked az ő kapcsolatain keresztül.


De egyébként nagyon nincs. Lehet az életbe nem beszélsz/találkozol vele többet.

2014. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kell válogatni.


Engem az zavar ha megnyitom az fbt és ömlik a szemét.


Az ilyen ismerősök hamar lapátra kerülnek.


Kb 1 év munkájával sikerült elernem hogy a feljövö tartalom majd mindegyike érdekel

2014. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én úgy gondolom hogy nem fog segíteni az akivel soha nem beszéltél.
2014. júl. 20. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme, kivéve olyan emberek esetében, akik állandóan mások után kutakodnak, kíváncsiskodnak, látni, tudni akarnak mindenkiről mindent.

Én most csináltam új profilt, alig van 10 ismerősöm, de nekem így sokkal jobb, mivel csak chatre használom.

L/20

2014. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van.

Én is a facebook-on csak beszélgetni szoktam néha megosztok valamit de ha 10 emberrel beszélek már sokat mondok.

Szerintem mindenki csak azzal beszél ( értelemszerűen) akivel jóban van.

Annak sincs értelme, hogy valakinek 2000 ismerőse van és abból jó ha 500-at ismer.

2014. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!