Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki kerül nem tudom...

Mindenki kerül nem tudom miért! Senki nem ül mellém a vonaton nem értem miért? 19 éves fiú vagyok és nem vagyok se büdös semmi de mégsem ülnek oda inkább máshova.

Figyelt kérdés
Vagy a kopaszodásom eltaszít mindenkit?
2014. júl. 23. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl feszült vagy. Azt nem szeretik az emberek ilyen helyzetekkor.
2014. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem érzem magam feszültnek :)
2014. júl. 23. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos gondoltál már arra hogy lehet rengeteg hely van még a kocsiban
2014. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A táskád a széken van, arra meg mégsem ülhetnek rá...


Viccet félretéve, én örülnék, mint majom a farkának ha nem ülne senki mellém.


Egyébként az ember szimpátia alapján választ útitársat. Egyszer olvastam egy cikket: ha a vonat kocsi/busz gyakorlatilag üres és mindenkinek jut külön hely, az emberek nagyjából egy kupacban maradnak. Ahogy elkezdik feltölteni a kocsit, az újonnan érkezőknek már döntenie kell, ki mellé ülnek le. Ez esetben a nők népszerűbbek, a mellettük levő helyek telnek be a leghamarabb. Utána pedig a szimpátia dönt.

2014. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig próbálok olyan helyet keresni magamnak, ami körül lehetőleg nem ül senki sem. Ha pl. a HÉV-en minden boxban ülnek már, akkor pedig általában egyedül ülő lányok vagy nők mellé szoktam ülni, ők ártalmatlanabbnak tűnnek. Ha ilyen opció sincs, akkor pedig a legtisztábbnak és "legbiztonságosabbnak" tűnő embereket pécézem ki magamnak útitársnak.

Szóval magamból kiindulva szerintem nem veled van a baj, egyszerűen az emberek szeretnek inkább magukban ülni.


Egy dolog azért eszembe jutott! Nem vagy esetleg nagyon magas? Én általában nem ülök túl magas emberek elé, mert nem fér el a lábunk. :) Illetve bizonyos férfiaknak van egy olyan hülye szokása, hogy akkora terpeszben ülnek, mintha legalábbis képtelenek lennének összébb csukni a lábukat. Ültem már olyan fickó mellett, aki mellől majdnem leestem az ülésről, mert esze ágában sem volt egy milliméterrel beljebb zárni a lábait. Nem lehet ez a baj?

2014. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

magas vagyok és a lábam is hosszú de mindig úgy ülök hogy elférjenek.

Ja és a táskámat is mindig a földre teszem hogy férjenek!

2014. júl. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!