Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek annyira rohadt sok...

Akinek annyira rohadt sok barátja van élőben/neten egyaránt, annyira mindenkit szeret - mi a büdös francért akar magának kapcsolatot?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Ha annyira rohadtul jól elszórakozik a félig élő, félig virtuális barát csordájával???


Hisz egy kapcsolatban a párunknak kell(ene...) az elsőnek lennie, de ha közben vígan (vagy még jobban is!) elvan a cimboráival, jajj, de mekkorákat röhögnek, és annyi-de-annyi mindenkit "szeret" (???!!!), akkor mi a ménkűnek "kell" neki egy társ???


Akkor legyen el a barátaival, de ne sírjon állandóan a szája - ha olllllyan nagyon huj de jól elvannak!


Nem értem. Egyáltalán nem értem.



2013. nov. 11. 09:50
1 2 3
 1/25 Solitude ***** válasza:
86%
Úgy látom egy ilyen esetben vagy Te most érintett. Elég rendesen besértődtél valakire.
2013. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Mind a kettő kell. Barátok IS meg társ IS.

Nem sajátíthatod ki magadnak.

2013. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés - egyébként sajnos igen, benne vagyok - hanem, ha mindenkivel hujj de jól elvagyunk, midnenkit szeretünk, nem értem mi szükség lehet akkor egy társra? Akkor legyen el velük basszus, ha annyira jól érzi magát velük, akkor nem kell még neki senki maga mellé - mert MINEK?!
2013. nov. 11. 09:55
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem kisajátítom, hanem az ÉN szerepemet nem tudom hova tenni - nem tudom mi lehetnék/vagyok én neki EZEN FANTASZTIKUS SZERETETT BARÁTOK TÖMKELEGE MELLETT...
2013. nov. 11. 09:56
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
mert őket valószínűleg nem akarja megdugni, viszont valakit meg kell
2013. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Bocs, fiú létemre szerintem nem csak dugásra kell egy társ. Ettől (nekem legalábbis) tartalmasabb kapcsolat kell.
2013. nov. 11. 09:59
 7/25 anonim ***** válasza:

pont ez a HIBA, ne a saját fejeddel gondolkozz, hogy neked mi számít, meg hogy te mit csinálnál, minden ember más, minden ember mást akar


ezért nem tudod megérteni a másikat, gondold bele az ő helyzetébe magad

2013. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Őszintén?Fogalmam sincsen,de teljesen jogos a felháborodásod!
2013. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hogy gondo... Jó, tegyünk egy próbát: tök jól elvagyok 40-50 emberrel. Tök jól szórakozom velük. Állandóan velük vagyok. Jajj de jó velük.


Míg a párommal beszélgetek, közben sokkal jobban elszórakozok a többi haverommal, akiket annyira nagyon szeretek, a páromnak meg eközben alig válaszolgatok. Hisz nekem ő az első.


Elgondolkodtam az ő fejével - "minek is nekem egy kapcsolat?!"

2013. nov. 11. 10:07
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Te mit akarsz egy ilyentől, azt nem értem? Miért nem olyat keresel, aki pont megfelel az igényeidnek, egy tartalmasabb kapocsolatra?
2013. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!