Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék beszélni egy...

Hogy tudnék beszélni egy olyan sráccal, aki letiltott Facebookon, pedig nem adtam neki okot rá?

Figyelt kérdés

Csak megbeszélni vele mért kellett letiltania, mért nem közölte velem, hogy hagyjam békén.


Szóval...


Megkértem egyik barátnőmet, hogy nézzük meg az adatlapját, igazából már fogalmam sincsen miért. És vagy felfüggesztette magát vagy nem tudom, mert az ő profiljából se adta ki az adatlapját.


Gondolkoztam azon, hogy az egyik haverjáról mesélt nekem, és tudom is ki ő. Szóval nagyon gáz lenne ha tőle kérdezném meg? Vele még nem beszéltem soha. Csak le akarom zárni ezt magamban, hogy megtudjam miért csinálta, és, hogy ne rágódjak ezen többet.



2014. júl. 24. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd profiljáról se tudtátok megnézni akkor elég valószínű, hogy felfüggesztette a profilját, és nem tiltott le téged..! De ha tényleg ennyire beszélni akarsz vele, akkor szerintem próbáld meg azt a havert megkeresni, és beszélni vele :) Ha nem bunkó típus, akkor megfogja érteni és segít :P Sok sikert! :)
2014. júl. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még előtte letiltott, az 100%, köszönöm! :)
2014. júl. 24. 01:39
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy simlis bunkó kölyök: lezárja teljesen a profilját. Közben pedig megnyugodhatsz, sok lánnyal csinálja még ugyanezt. Aki ennyire bezárkózik, az már eleve nem normális. Keress inkább egészséges gondolkodású srácot.
2014. júl. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy miattad zárta le a facebook profilját? Én pl. kb. félévente újat csinálok, mert elszalad velem a ló és megtelik szeméttel. Ilyenkor az ismerősem dúlnak fúlnak pár napig hogy nem tudtak elérni...de aki fontos azt úgyis bejelölöm újra.

Szerintem ebben semmi sunyiság nincs.

2014. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem meséltem el mik törtèntek, de amiket mondott nagyon úgy tűnt, hogy kamuzott, csakhogy lerázhasson. A második válaszolónak lesz igaza, tényleg egy bunkó srác volt visszagondolva.
2014. júl. 24. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Most mennyivel lennél előrébb, ha valami kerülő úton sikerülne őt elérned, kérdőre vonnod, hogy miért tiltott le, és akkor elmondaná, hogy azért, mert... és ide képzelj egy csomó negatív tulajdonságot, amit ő utált benned. Ez miben segítene neked? Vége van, kész.
2014. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tehát,ha jól olvastam,ha vki felfüggeszti a fiókját,az nem normális,értem...nincs több kérdésem...:)
2014. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!