Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe régóta szerelmes avygok és ő letiltott facebookon is meg minden és hogy szerezhetném meg? És külön suliba járunk és nem tudom hogy mondjam meg neki és hogy hogy vegyem rá hogy belémszeressen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mesélj még, olyan "jó" ez a sok és...
2014. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értem ezzel mit mondassz..
2014. márc. 16. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Hahiii ez vicces :D
2014. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt egy fontos info: miért tiltott le?
2014. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon letíltás már a vég.. innentől kezdve már semmi esélyed.
2014. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az oldal nem arra van hogy segítsünk másoknak? Nem pedig röhögésre meg minden...... -.-
2014. márc. 16. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor nálad nagy gondok vannak... :D

Azt akartam kifejezni, hogy ha elolvasod a kérdést, észreveszed, hogy túl sok benne az "és"...

2014. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért tiltott le meet írtam neki facen hogy írjon vissza és ő meg nem írt visza és mondta barátnője hogy amiért írtam neki ezért letilt
2014. márc. 16. 19:41
 9/9 anonim ***** válasza:
És most itt írogat, hogy miben volt lekezelő velem.
2014. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!