Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek a sorsban? És...

Ti hisztek a sorsban? És abban hogy valaki 16 évesen megtalálja az igazit?

Figyelt kérdés
majdnem 16 éves vagyok és lány. Nem szívesen beszélek erről a dologról, mert attól félek senki nem értené meg a helyzetem, vagy hülyeségnek tartanák egyesek. Az a helyzet hogy általánosban szerelmes voltam egy fiúba úgy fél évig, utána elballagott és mivel fiatal voltam nagyon, ezért elfelejtettem és továbbléptem. Igen ám, de 3 évvel később én is elballagtam, és most éppenséggel együtt buszozom vele nap mint nap,mert ő a mostani sulim melletti iskolába jár. Ő 19 éves lesz most nyáron. Szóval amióta így újra többet futok vele össze, újra beleszerettem. De ez más, mert idősebb vagyok és fel tudom fogni talán mi a szerelem. De ő ezt nem viszonozza, mert a bátyám elég jó haverja, de mi ketten nem nagyon beszélünk a fiúval. Jó úton vagyok afelé h összebarátkozzak vele tényleg. Volt már egy barátom azóta, de az nem tartott sokáig, bár nem emiatt a fiú miatt ért véget. De olyan furcsa számomra h évekkel később valahogy újra összehozott minket a sors. Érzem, hogy ez nem csak egy fellángolás, hiszen volt már olyanban is részem, az teljesen más. Csak néha butának érzem magam, hogy úgy ki merném jelenteni hogy oda vagyok érte, és több ez annál hogy csak simán tetszik a fiú. De hogy tehetném ezt meg, hiszen gyakorlatilag nem ismerem én őt annyira, nem is vagyunk nagyon beszélőviszonyban. Akkor miért érzem azt hogy nekünk lehet közös jövőnk? Még ha ez úgy 5 év múlva lesz is, hiszek ebben valahol, hogy nem véletlen az hogy hosszú idő óta ugyanazt érzem iránta és nem találkoztam még egy olyan fiúval aki ezt váltaná ki belőlem. Valaki mondja meg hogy mi van velem?! Valahol ez elég aggasztó, hogy ezt érzem iránta. Mert amúgy nem nagy szám mások szerint, én a lelkébe szerettem bele, mert jó ember, persze nekem külsőre is az esetem. Sajnálom ha hosszan fogalmaztam, remélem páran elolvassátok, de azért normális válaszokat szeretnék! :)
2014. júl. 24. 15:33
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szerintem van olyan hogy 16 évesen megtaláljuk az igazit :) Én is megtaláltam.. :)


16/L

2014. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Talán, de én nem vagyok együtt ezzel a fiúval.. így is lehetséges?
2014. júl. 24. 17:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Hiszek Hiába csinálok bármit, hogy változzon az életem, soha semmi sem sikerül.
2014. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha nem léptek akkor nem hiszem :(
2014. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én eldöntöttem, hogy barátkozni fogok vele, a múltkor ez már sikerült is, csak majd folytatom. Viszont én megértem őt is, hogy nem tekint ÚGY tekint rám, én 15 vagyok ő meg 19. Én sem a nálam 3-4 évvel fiatalabbakkal szemezgetek. Csak arra gondoltam, hogy nem is biztos hogy most kell hogy együtt legyünk. Ezért írtam hogy talán majd ha pl. 21 éves lesz én meg majdnem 18, akkor máris nem tánik olyan nagynak a korkülönbség.
2014. júl. 24. 17:33
 6/12 A kérdező kommentje:
tánik=tűnik*
2014. júl. 24. 17:33
 7/12 anonim válasza:

Figyelj.. szerintem egyáltalán nem nagy a korkülönbség és egyébként sem kell vele foglalkozni.

16/L

(előző)

2014. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagy, de úgy tűnik neki annál inkább és ha ő így gondolja akkor nem tudok ez ellen semmit se tenni
2014. júl. 24. 18:32
 9/12 anonim válasza:
A fiúknak ez mindig probléma? És tudod hogy miért? Mert fél hogy te nem tudod neki megadni amire neki szüksége van.
2014. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
en 14 evesen lattam meg az igazit, mai napig pontosan emlekszem a pillanatra, a retinamra egett :) 16 voltam, mikor osszejottunk, o 18. azota eltelt 13 ev, azota megvolt az eskuvo, van egy gyerekunk, es en a mai napig szerelmes vagyok, elvileg o is :) szoval, szerintem minden lehetseges :D hajra, en drukkolok.
2014. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!