Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a sorsban és hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsban és hogy nem véletlenül találkozunk egyesekkel?

Figyelt kérdés
Hisztek benne hogy nem hiába találkozunk egyes emberekkel hanem valamilyen szerepet töltenek az életünkben? Hisztek abba hogy mindenkinek megvan a párja akit a sors rendelt mellé és mindenképpen egyszer együtt lesznek?
2014. júl. 23. 16:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Nincs sors *grabs popcorn*
2014. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek
2014. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 C0r3 ***** válasza:
100%
Aki hisz a véletlenekben az a saját sorsának nem kovácsa :D ezt egyszer egy nagyon okos ember mondta egy sorozatban. Igaza volt. Semmi sem véletlen :D
2014. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"mindenkinek megvan a párja akit a sors rendelt mellé és mindenképpen egyszer együtt lesznek"

Nem, nem hiszek benne, ha így lenne akkor nem halna meg magányosan annyi ember.

Inkább hiszek abban, hogy saját magam tudom befolyásolni az életemet és nincs előre megírva.

Az igaz, hogy egyes emberek akikkel találkoztam hatással voltak rám és általuk ha csak kicsit is, de más ember lettem.

2014. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Nincs sors *unzip*
2014. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez az idézet nincs rendben. Aki hisz a sorsban az a sorsnak tulajdonít mindent és nem a véletlennek.

2014. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Te magad alakítod a saját sorsodat,tudatosan döntéseket hozol,egyebek.Hogy mikor,kivel találkozol,vagy hogy miért,szerintem az nem sorszerű dolog,inkább személyiségformáló szerepe van.
2014. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Igen hiszek, ugyanis ezt tapasztaltam már én is nem egyszer. És a másik fél is észlelte a sok egybevágó különös dolgot, mondta nekem.
2014. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok egy zuhanó repülőgépen hogy irányítanátok a sorsotok
2014. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Kerida ***** válasza:
74%

Egy ilyen feminás ezos maszlagot a Kiskegyed meg tudom is én milyen női magazinok szoktak ellőni, hogy erősítsék a nőben azt, hogy neki semmit nem kell a jóért tennie, mert e herceg és az emberek akik ehhez segítik majd jönnek maguktól...


Abba, hogy emberekkel nem hiába találkozunk és hogy szerepet töltenek be az életünkbe: tény. Mi magunk tettük őket fontossá, hogy hallgatunk rájuk és felnézzünk rájuk.


A sors szerű párkapcsolatok... na ez a téma egy külön misét ér.

2014. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!