Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Szerintetek mit kéne csinálnom, ha két az utcán bicikliző nőt elkapott hirtelen a nagy zuhé, és pont a házunk előtt álltak meg, behúzódtak ketten egy kis gyenge ernyővel a szemközti ház eresze alá?

Figyelt kérdés
Dörög, villámlik erősen. Kicsit megsajnáltam őket, de mivel idegenek nem engedném be az udvarra sem. Gondoltam kiadok egy nagyobb, strappabíróbb ernyőt kölcsönbe, de akkor hogy néznének rám? Vélemények?

2014. júl. 24. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Akkor már úgyis megáztak, akár tovább is haladhatnának:)
2014. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedni akarsz veluk, hivd be oket egy forro teara. Ha nem, akkor semmit.
2014. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lány vagyok én is, barátkozni két érett korú nővel nem mondom hogy hülyeség, de azért fura lenne így...


ennyire érzéketlenek manapság az emberek mások iránt?

2014. júl. 24. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy kis eső nem a világ vége, szerintem túl élik és másnapra el is felejtik:D
2014. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
El kellene zavarni őket, nehogy odapiszkítsanak...
2014. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ennyire érzéketlenek manapság az emberek mások iránt?"

Igen, mert ha pl.: egy fiú ajánlaná ezt fel, akkor egyből menne a félsz, valamint sokan csak az urban legendekre hagyatkoznak<átvertek, kiraboltak hasonló szituban>, és csak azért sem hajlandóak elfogadni a jó szándékú segítséget, akkor minek foglalkozni ilyen dologgal???

2014. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!