Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok paranoiásak,...

Ti nem vagytok paranoiásak, hogy esetleg rátok ismernek itt? (Mennyi az esélye, hogy pont egy ismerősötök ír rátok ezen az oldalon? )

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha valami személyes dolgot írtok le magatokról,és pont azért itt írjátok le valakinek,mert az ismerőseitek közül nem akarjátok,hogy bárki is megtudja...de mi lenne,ha véletlen pont egy ismerősödnek írnád,és rájönne,hogy e vagy az,és az neked rossz lenne?Van valakiben ekkora fokú paranoia?

2014. jún. 14. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan személyes dolgot nem írok, amiből gond lenne, ha kiderülne.
2014. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kicsit is mást írsz, mit a valóság, már nem felismerhető. Egyébként ha kérdezi személyesen, hogy fent vagy e, mondhatod, hogy nem.

Egyébként néha én is félek, de a fent írtakkal nyugtatom magamat.

2014. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan jellegűek a kérdéseim, hogy nagyon személyesek lennének, és mire a GYK-n kérdés feltevésig eljutok, már megkérdeztem az barátokat eleve, ha nem értenek hozzá, nincs ötletük, akkor kérdezek itt.

A válaszaim se túl személyesek, illetve ahol igen, ott is olyasmiket írok le, amiket a közeli ismerősök már rég tudnak, a távoliak meg nem jönnének rá, hogy rólam van szó.

2014. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig ráismerek itt egy gyerekre, akit ismertem, és paranoiás is. Bár tuti nem csak emiatt.
2014. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok paranoiás. Ha felismernek, én nem trollkodni jövök ide, hanem segíteni, szóval ismerjenek. Aki fél, az nem él!
2014. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem olyan rég megtaláltam a tesómnak egy kérdését és ez olyan kérdés volt h rólunk szólt a családról elég durván írt le dolgokat véletlen megtaláltuk rá is kérdeztünk ő volt e elmondta h igen ő volt de mégsem köveztük meg stb az ember ilyen , nem kell félni ettől . :)
2014. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!