Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki hallott már a bilderber...

Félix008 kérdése:

Valaki hallott már a bilderberg csoport összeesküvés elméletéről? Ha igen szerintetek igaz?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=aSqjBd3gipo - 20/1...,

2014. júl. 25. 13:41
 1/5 anonim válasza:
100%

Én hallottam, és megvan az esélye, hogy van benne igazság. Linkelek egy cikket ;)


[link]

2014. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottam. És nem hiszem, hogy lenne benne igazság. Szerintem ennél azért több esze van az embereknek.
2014. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sok ember tud erről, akkor hogy lehetne tenni ellene? vagy világunk belesodródott az új viágrendbe?Azt olvastam 2020 megvalósitják és 2030 ra mindenki engedelmeskedni fog és agymosott zombi lesz.
2014. júl. 25. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:

ugyanolyan hülyeség mint a világméretű zsidó/illuminati/szabadkmőműves összeesküvéselméletek.

ha világuralomra törő csoportokat keresel, állami szervek mögé bújó korrupt politikus-üzletembereket keress.


már most agymosott az emberek 99%a.

2014. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csoport létezik az tény. Egy média megtévesztésnek tartom azt, hogy közleményt soha nem adtak ki a gyűléseik témáiról. Nem akarom elhinni, hogy a mai világban ( amikor egy ex Amerikai elnököt is sikerült lebuktatni Monica Lewinksi-vel ) akkor ne lenne egy olyan tökös újságíró aki utánuk járna és kiderítene ezt-azt róluk. Ami ennél is furább, hogy a Snowden botrány óta kiderült, hogy az NSA és a CIA hány magán (!)embert is lehallgatott, de ennek a csoportnak a tevékenységéről egy szót sem szóltak soha sem. Furcsa az is, hogy ugye ezeket a találkozókat minden évben máshol tartják, más városban, olyan fokozott biztonsági intézkedésekkel védik a résztvevőket, amelyben még a Pápa sem részesül.
2014. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!