Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérhetek jogsi megszerzês...

Kérhetek jogsi megszerzêse után magamnak kocsit?

Figyelt kérdés
Elég jól tanulok ês szeretem az autókat is. Nem gáz ha kerek egyet 17 évesen?
2014. júl. 27. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség. ha szüleidnek van kocsija, flangálj azzal. egy kocsit el is kell tartani pl bnzin. nem hiszem hogy 17 évesen lenne rá pénzed hogy fizesd bele a benzint. és ez csak egy dolog. de ettől függetlenül kérhetsz :D
2014. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a feltétel, kérjél már nekem is. Mondjuk nem értem a kocsihoz hogy jön a tanulás??
2014. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egybol kerj lakast is a 18. szulinapodra. Kocsit meg egybol Ferrarit kerj.

Neked nem tanitottak meg, hogy ezek a dolgok nem jarnak automatikusan?Amugy megkoszonted mar nekik hogy a jogositvany megszerzesenek nem keves osszeget kicsengettek neked es hozzajarultak hogy ne kesobb neked kelljen a munkaberedbol osszekuporgatni?

2014. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na igen, az elsonek igaza van. Mibol fogod az uzemanyagot venni, szervizt fizetni, teli/nyari gumit venni, biztositast fizetni?
2014. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eléggé pang az autópiac, ha a szüleid megtehetik, én kérnék egyet. Ha újat vesznek, az sem rossz, az is nagy segítség.

A fogyasztás pörgeti fel a gazdaságot.

2014. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. júl. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!