Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Szalay Ricsi vagy ki?

Ki az a Szalay Ricsi vagy ki?

Figyelt kérdés
Nézem az ask.fm-jét és nem tudom, hogy ő miért sztár amikor még sose hallottam róla!
2014. júl. 28. 00:36
 1/5 anonim válasza:
88%

Nos ki is az a Szalay Ricsi?


Egy törpe divatmajom(netceleb) valami Justin Bieber fan,

egoista,arról nem is beszélek hogy a 12-13 éves lányok oda vannak érte, és az askján minden bisz-basz válaszért kap 3-500 lájkot. Attól lett híres hogy valami Szabyest nevű figurának a videoklipjében szerepelt.


http://www.youtube.com/watch?v=Z79Cpvjcqzc


Vele járok egy iskolába(évfolyamtársak vagyunk)

fél évig jártam vele egy suliba úgy hogy azt sem tudtam hogy ki ő, majd megtaláltam a facebookját valami ~11000

követővel.Ő is csak egy divatb*zi páwa

Többet nem is akarok hallani róla...

2014. júl. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Én is ép pár hete beszéltem egy gyerekkel és úgy mondta mint ha ismernem kéne...

Tipikus kis netceleb, kinek e-naplója a facebook és divatban is mindig naprakész. De soha a büdös életbe nem tett (és nem is fog)semmit fényképezkedésen kívül, szóval nem nagyon érdemli meg, hogy egy kérdés formájában növeld a hírnevét

2014. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Atya ég, ezek az ask.fm es fiú rib***ok...
2014. júl. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Mielőtt még válaszolnék az eredeti kérdésre, előbb lenne egy jelentéktelen hozzáfűznivalóm az előttem szólók kommentjeihez. Tudjátok, az én stílusommal sem egyezik az a divatviselet, amit a "páwák" képviselnek, ennek ellenére még sem szítok ilyen ordenálé ellenszenvet velük szemben. Nem tartom helyesnek hogy ez alapján bírálunk egyéneket. Ugyanis ez abszolút szubjektív dolog hogy tetszik-e valakinek, vagy sem. Ha megkérdezik hogy "ki ez a srác" akkor lehet erre kevésbé lenéző módon is válaszolni. És ezzel egyáltalán nem kívánom védeni ezt a gyereket, csak arra szeretnék rávilágítani hogy nem helyes ez a mentalitás. na persze ez is szubjektív..


És ha jól tudom akkor Szalay Ricsi, már az előbb említett, videóklipet megelőző időkben is nagy Ask.fmes volt (ha helyesek az értesüléseim akkor az elsők között volt akik regisztráltak), és igen komoly rajongói tábort sikerül magának összegyűjtenie. Ezt csak tetézte az a bizonyos videó. Elég nagy yolo-swag a srác, de semmiképp sem mondanám rossz embernek. könnyű vele ismerkedni egyébként.

2015. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sracok most komolyat leszoltok valakit aki ennyi éves korára olyan sikert ért el amit ti egesz eletetekben nem fogtok. Eleg sok munka van szerintem a mögött hogy igy bírjon öltözni nem hiszem hogy dobálják neki a fullos ruhákat meg cipőket ráadásul az az izom tömeg ami rajta van se ket nap alatt lett. Na most vagy féltékenyek vagytok kb olyan hogy 20eves korba meg szűz túlsúlyos es nem tul helyes emberke ezert irigylitek es mar egybol szar mindenki ha jobb nálatok vagy csak szimplán utáljátok miközben meg soha nem beszeltetek vele
2017. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!