Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet a hajam olyan,...

Hogyan lehet a hajam olyan, mint Szalay Ricsié?

Figyelt kérdés
Gondolom sokan ismeritek Szalay Ricsit. Olyan hajat szeretnék, amilyen most neki van. Tudna valaki segíteni, hogy hol milyenre vágjam, zselé (ha van) hogyan, merre stb.

2014. máj. 25. 12:54
 1/3 anonim válasza:
Küldj linket az elképzelésről, és akkor jobban tudunk segíteni, ha hajrögzítésről van szó, én hajwaxot használok és utána, taft power hajlakkot.
2014. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Itt vannak képek :) Köszönöm válaszod!

2014. máj. 26. 18:26
 3/3 anonim válasza:

A képeket elnézve annyira nem bonyolult, jól meg kell növeszteni a hajadat, ami nem kis idő aztán oldalt géppel felnyírni. Aztán jöhetnek a hajszerek amiket mondtam, de ez is a hajad típusától függ.

Vidd el a fodrászodhoz a képet amit szeretnél, és beszéld meg vele. Én is így csináltam és nagyon rugalmasan megcsinálta a saját elképzelésem. Bár ezt fodrásza válogatja

2014. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!