Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha neten (nem társkeresőn...

Ha neten (nem társkeresőn stb, pl itt) barátkozom valakivel, és van esélye hogy majd találkozunk személyesen, akkor inkább mondjam el előre hogy félig cigány vagyok, és ha igen, akkor hogy hozzam fel? Vagy teljesen felesleges elmondani?

Figyelt kérdés

Egyébként teljesen normális vagyok,vagyis nem olyan mint a cigányok többsége,1-2 ugyanúgy fél cigányt kivéve szinte csak magyar ismerőseim,bartátaim vannak,de őket személyesen ismertem meg.Viszont külsőleg eléggé látszik rajtam.

Normális válaszokat.:)



2014. júl. 28. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd előre, először kezdjetek el ismerkedni, aztán egyszer feldobhatod a témát. :)
2014. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki rendes meg normális, akkor tökmindegy milyen vérvonalba tartozik. Nem hiszem, hogy ez problémát jelentene. Viszont szokás képet cserélni találkozó előtt.
2014. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem valami begyöpösödött, fajgyűlölő, csőlátású gyökérrel találkozol, akkor szerintem neki tökmind1 lesz, hogy milyenek voltak a felmenőid.
2014. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Igen,tudom hogy szokás képet cserélni,csak azért kérdeztem ha pl olyan helyzet lenne(bár ez nem valószinü)hogy pl megbeszélik ki mit vesz majd fel és igy ismerik meg egymást,de képet nem cserélnek.Szóval a kérdés nem teljesen,de inkább elméleti.
2014. júl. 28. 01:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én félig kínai félig magyar vagyok. Kínaiul nemtudok, a kínai ágam tök távol van tőlem, olyan vagyok mint egy magyar. De én megszoktam mondani, mondjuk az én esetem más mert a cigányok itt nem bevándorlók mint a kínaiak, szóval én muszájnak érzem bevallani, de a te esetedben tényleg felesleges szerintem. :)
2014. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem pl. nincsenek előítéleteim. Nem ez alapján ítélek meg valakit, hogy hova tartozik etnikailag. Sokkal jobban meghatározza a személyhez való hozzáállásomat a viselkedése. Személy szerint nekem jobban bejönnek az egzotikusabb külsővel rendelkező férfiak.(27L)
2014. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!