Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyha egy férfi utál elvileg...

Hogyha egy férfi utál elvileg engem (ki is mondta, hogy képtelen elviselni) akkor, ha találkozunk miért bámul úgy engem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberben ellentétes érzések kavarognak.
2014. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert gondolom jó nő vagy?!
2014. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az is igaz lehet,amit az első 2 válaszoló írt,de amúgy utálatból is bámulhat.
2014. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elvileg utál. Gyakorlatilag pedig bámul. Lehet, hogy elvileg azért utál, mert csak bámulhat.
2014. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ez a férfi kijelentette,hogy nem tud elviselni...Akkor miért bámul szó szerint,ha lát??
2014. jún. 24. 22:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi ilyet mond, annál miért érdekel, hogy bámul e?
2014. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Ha egy pasi ilyet mond, annál miért érdekel, hogy bámul e?"



Nem!!Én csak azt nem értem pont,hogy ilyet mondott,akkor mi a fenéért bámul mégis?Ez nem vág össze valahogy...

2014. jún. 24. 22:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért mondta, mert most is rajta gondolkozol, ha csak bámulna az nem lenne érdekes. Ügyes pasi...
2014. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudni. Nekem van olyan, hogy valakit utálok, amikor találkozunk, irritál a jelenléte, épp ezért folyamatosan az jár az eszemben, hogy Istenem, csak tűnne már el, közben azt veszem észre, hogy nézem. Talán azért, mert a gondolataim ilyen formában körülötte forognak és ez nemtől teljesen független.

Tehát nem feltétlenül üti egymást a kettő. Persze lehet más oka is. Abban reménykedsz, hogy mégis tetszel neki, csak tagadja?

2014. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, ha látod, hogy téged bámul, te is bámulod őt... Nem lehet, hogy azért bámul, mert te is bámulod? :D

Fordíts neki hátat és akkor nem tudod, hogy bámul-e.

2014. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!