Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek elkezdjek egy...

Szerintetek elkezdjek egy videóblogot?

Figyelt kérdés

lány vagyok.15/l

egy külön blogra gondoltam,ahova regisztráció nélkül lehet kommentelni és oda tölteném föl a videóimat.Persze a blogba szöveg is van természetesen.

Hol kéne megosztanom,hogy többen nézzék?

Érdemes egyáltalán belekezdenem?



2014. júl. 31. 22:46
 1/5 anonim válasza:
Én a helyedben youtube-ra tölteném fel a videót/videókat. Látod hány embernek tetszik,hányan nézik,kommentek stb. Ha belekezdesz ahhoz sok sikert kívánok!
2014. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha felmerül benned ez a kérdés már eleve kétséges. Ha van értelmes, érdemi mondanivalód az emberek számára, vagy valamihez van tehetséged, akkor kezdj neki.

De azért egy technikai háttér nem árt. Egy jobb gép renderelni a videókat, egy jobb felvevőeszköz. Telefonnal videózni nem a legjobb dolog. Mondjuk ha van valami felső-közép árkategóriás mobilod azok már egész jól vesznek.

2014. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért pár dologra fel kell készülnöd előtte és ajánlott is utána járnod dolgoknak. A legfontosabb, hogy legyen elhatározottságod és tudj fel is mutatni valamit. Fel kell készülnöd a lehetséges negatív visszajelzésekre és azok megfelelő kezelésére is. Aztán ott van a technikai háttér, felvevő eszköz, programok + videó, hang szerkesztése.

Gondolom magyar nyelven akarod, szerintem jó lenne kiterjedtebben csinálni: a már ajánlott youtube, twitter, a fiataloknál azt hiszem elég jelentős az ask.fm (nekem még nem volt ehhez a mediahoz annyira szerencsém...szerencsére?!), esetleg blog.

2014. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A témája úgymond a "lélek megpróbáltatásai" lenne,azaz legfőképp lelkizésről lenne szó a videókba:szépség,előítéletek,megaláztatás,önbizalomhiány leküzdése,,meg még ehhez hasonlók.Sok embert láttam youtubon,akik kifigurázzák az embereket a videójukba és én nem akarok én is ilyenbe belekeveredni..ezért is tettem föl ezt a kérdést..de most már van elég bátorságom.csak az a baj,hogy okostelefonnal venném fel az egészet.Sony XperiaL..nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem az teljesen megfelel erre is.tudom,a videózásra holmi kis telefon nem valami jó,de nekem megfelel..fókuszál,rendesen beadja a képet,szóval nem olyan ratyi..nem pontokba fogja kiadni benne a fejemet a kamerán.A negatív visszajelzést pedig alap,hogy elviseljem.ez is a videózás része.
2014. aug. 1. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha biztos képes vagy szembenézni a negatív kritikával, nem átesni a ló túloldalára és érdekes személyiség vagy akkor csináld persze, de ha csak egy médiát használsz akkor ne várd, hogy rögtön megtalálnak az emberek.

Egyébként ha tudsz ilyen minőségben rögzíteni:

https://www.youtube.com/watch?v=EH6t3UldURk

Akkor szerintem az jónak mondható, a hang az már annyira nem. Ha tényleg elég erős vagy és elhatározott akkor ha kell segítek technikai háttérben, esetleg vélemény nyilvánításban.

2014. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!