Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen okból regisztráltato...

Ti milyen okból regisztráltatok gyakorikerdesek.hu-ra? És mire használjátok legfőképp?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2008-ban azért regisztráltam ide, mert itt akkor még sok segítőkész ember volt. A problémáimra pedig kielégítő választ kaptam. Ezért :)
2014. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Joci_27 ***** válasza:
88%
Remekül lehet szórakozni azon a sok hülyeségen, amiket néha kérdeznek, a válaszokról nem is beszélve.
2014. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"akkor még sok segítőkész ember volt" --> ez igaz, tényleg sokkal normálisabb válaszok voltak, mint ma. Lezüllött ez az oldal. :/


"Remekül lehet szórakozni azon a sok hülyeségen..." --> azt regisztráció nélkül is meg lehet tenni.

2014. aug. 1. 17:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az oldal züllött le!

Felhigult.

Nem is önmagától, hanem a válaszolóktól.

A válaszolók hozzáhülyültek a kérdezőkhöz.

2014. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért mert volt egy kérdésem :)

Mostmár csak röhögni járok fel mások hülyeségén. Bár szoktam segítőkész válaszokat is adni, de a komoly kérdésekhez sosem szoktam trollkodni. Csak mikor a kérdezőnél egy lapát is értelmesebb és több haszna van akkor az kiveri a biztosítékot nálam :D

2014. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Én már legalább 30 kérdést tettem fel. Négyre nem érkezett válasz, mert olyan jellegű volt, amire a google-ba sem találtam anyagot. A többi nagy része pl. s.o.s. tűzoltás, vagyis adjuramisten de azonnal segítsen valaki valamiben. Hihetetlenül jól működött! Volt hogy ritka betegséggel kapcsolatban kértem tapasztalatokat. Nekem bejött, de sokszor elég bugyuta kérdéseket is feltesznek mások, ezekre általában bugyuta válaszokat is adnak.
2014. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Évekig olvasgattam hülyeségből a kérdéseket. Aztán egyszer volt egy folt, amit nem tudtunk kimosni és feltettem az első kérdésem:) Azóta szeretek válaszolgatni itt.
2014. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sokat olvasgattam az oldalt korábban is, jót szórakoztam rajta meg tényleg volt, hogy választ találtam a problémámra. Aztán egyszer, már nem emlékszem, hogy mi, pedig még nem is volt régen, de már nem tudom visszanézni, valamit nem tudtam megcsinálni vagy nem tudtam, hogy hogyan kell. Mindegy, úgy kezdődött, hogy feltettem egy kérdést mert nem tudtam rá a választ. Most is szívesen olvasgatom az oldalt és, ha van valami problémám vagy valamiben tanácstalan vagyok akkor, itt kérek segítséget és többé kevésbé meg is kapom. Néha, direkt olyanokat kérdéseket olvasgatok, amivel felhúzom magam, olyankor szépeket tudnék kommentelni, de inkább nem teszem. Ilyen ingerekre is szükségem van.:) Vannak érdekes témák is, szoktam olvasgatni több kategóriát is, több véleménnyel találkozok és ez érdekes.
2014. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van néha 1-2 jó kérdés, arra válaszolok, vagy utána nézek dolgoknak itt. Egy kérdésből adódóan regisztráltak és ittragadtam.
2014. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért regisztráltam, mert kérdést akartam feltenni. Konkrétan egy régen látott film címe érdekelt.


Azóta inkább csak válaszolok és jót mulatok az ostoba kérdéseken/válaszokon.

2014. aug. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!