Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem ertem hogy miert fikazzak...

Vali molnar kérdése:

Nem ertem hogy miert fikazzak le eggyesek goodlike-ot. Ha nm tetszik valakinek amit csinal ne nezze amugy szerintenagyon is jo amit csinal . Azert nem kis telyesitmeny az amit elert . Akk minek a rossz kritika?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ok, de most ezzel a kérdéssel mi a célod?
2014. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De bírom azt a beszólást, hogy "akkor ne nézze". Honnan veszed hogy folyton nézi? Egyszer megnézik és nem tetszik nekik. Gondolom ha neked nem tetszik egy film, akkor nem fogod többször megnézni, de ettől még van róla véleményed. Gondolod, hogy van olyan ember, akit mindenki szeret? Attól hogy híres még nem feltétlenül tetszik mindenkinek amit csinál. És amúgy is neked ez miért bajod?
2014. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lattam eggy csomo commentet h goodlike szar videos inkabb nezik HErBY-t ...basszus akkor nezzek HErBY-t ne goodlike-ot fikazzak vagy nezzek a nagyannyukad furdes kozbe
2014. aug. 2. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Amit csinál? Ezalatt mit értesz? Az a shit show? Ez egy jó kérdés hisz én se nézem, de ha oda keveredek, muszáj valamit írnom ami degradáló számára, ezt nem lehet kihagyni. Egy igazán ostoba személyiség így megjegyzem.
2014. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Én nemrég találtam rá (egy kutatást végzünk a Z generációról, avagy arról, amibe ő is beletartozik, és 26 éves létemre ott ragadtam a videóinál:D).


Nagyon érdekes, értelmes témákat feszeget sokszor, és nagyon szeretne nevelni, és mivel sokan követik őt, talán sikerül is véleményt formálnia. Egyre jobban tud fogalmazni is, beszélni is, a témái is egyre jobban érintik a fiatalokat.


Szerintem klassz kezdeményezés.:) és ha 10 évvel fiatalabb lennék...még tetszene is a kissrác:)

2014. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan sok van, akkor gondolom, hogy nem véletlenül. Amúgy is ha neked tetszik, akkor te nézzed!! És ne foglalkozz azzal amit oda írnak.
2014. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban olyan tiszteletreméltó individuum, mint amilyennek leírod, akkor a sértegetéseket egyáltalán nem kell komolyan venni, vagy pedig ha van valóságalapjuk, akkor tud megfelelő reakcióval szolgálni, amivel fenntarthatja a tekintélyét.

Azonban az írásképed, és az általam látottak a Youtube-on nem azt bizonyítják, hogy magas szintű kulturális termékre igényt tartó a nézőközönsége.

És természetesen bárkinek szíve joga kritikát megfogalmazni, elvégre azért is létezik a komment szekció.

Számomra is egy primitív, hülye gyereknek tűnik, nem örülnék, ha mások rá tekintenének példaértékűként.

2014. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert egyes kisebbségi komplexussal rendelkező egyedek úgy érzik, csak azzal mutathatják meg "felsőbbrendűségüket" és "bölcsességüket", ha egy 16 éves srác videóit, véleményét fikázzák. Ez tényleg "hatalmas" intelligenciaszintre vall. GoodLike videói főként szórakoztatásra vannak, a véleménykifejtései nyilván nem olyan szintűek, mintha egy ledoktorált pszichológus fejéből pattantak volna ki, de attól még nem olyan hű-de-szörnyűek és ártalmasak, hogy ennyit szidják miatta a srácot. Véleménye persze mindenkinek lehet róla, ahogy nekem is Herbyről, ami egyébként nem túl pozitív...
2014. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Reacher01 válasza:

1. Ha nem ismered a magyar helyesírást nagylelkűen ajánlom az iskolát

2. Ez nem egy kérdés -.-

2014. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mert irígyek rá hogy helyes / vicces
2014. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!